ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Culture 7 февраля 2020, 10:46

Caribbean Club Birthday: виступ NK та запальна вечірка

2372 0

21 лютого столичний Caribbean Club Concert-Hall гучно відзначить своє 22-річчя. Для гостей готують виступ супер-зірки NK (Настя Каменських). Запальну вечірку з кавер-бендом Lincoln та шоу віртуозних танцівниць NC-17 Showballet.

Вже 22 роки Caribbean Club дарує незабутні яскраві враження та кращі події! Топові артисти, гучні вечірки, світові зірки та власне вар’єте-шоу — культовий клуб не перестає дивувати своїх гостей, та з кожним роком відстоює звання одного з найкращих клубів Києва.

Цьогоріч на свій День народження Caribbean Club запросив дивовижну NK – першу українську співачку, яка стрімко підкорила Латинську Америку. Її пісні представлені чи не у всіх музичних чартах, включно з міжнародними Billboard, Music Choice, HTV, MTV. А сама співачка сяє на білбордах у серці Нью-Йорка та записує треки зі світовими зірками.

NK вражає вокалом, зачаровує ліричними піснями та підриває танцювальні майданчики. Вона створює музику без кордонів, яка об’єднує культури.

21 лютого NK представить запальну програму з головних хітів та нових популярних пісень. Приготуйтесь почути наживо “Попа как у Ким”, “Elefante”, “#этомояночь”, “Обіцяю”, “Дай мне”, “Peligroso” та багато інших.

Ведучий Caribbean Club Birthday – незмінний та незамінний Сержіо Куніцин.

Caribbean Club – свято завжди з тобою! Не пропусти яскраву вечірку та виступ супер-зірки NK. 

Вечірка відбудеться за підтримки ТМ Marengo та радіо-партнера Радіо NRJ.

Купити квитки можна на сайті: http://bit.ly/31djx5t

Зустріч у Facebook: https://www.facebook.com/events/182440352828777.

Share