ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Culture 7 июня 2018, 17:06

Beissoul & Einius — ікони електронної сцени на Koktebel Jazz Festival!

268 0

Beissoul & Einius — номінанти британської премії Unsigned Music Awards 2018, електронний гурт №1 за версією премії М.А.М.А., зіграють концерт у серпні в Чорноморську на Джаз Коктебель

Beissoul & Einius — феномен сьогоднішньої електронної сцени. Харизма, незвичайна пластика, гіпнотична музика і сюрреалістичні костюми зробили електрофешн-дует із Вільнюса улюбленцями «Vogue» і «L’Officiel», принесли відразу 2 номінації на британську премію для незалежних артистів, а медіа називають сольні концерти групи «еволюцією поєднання музики, рухів і матеріалу».

Кожен виступ Beissoul & Einius — це звабливий перформанс, який часом вибиває землю з-під ніг. Einius схиляє голову над своєю музичною машиною, народжуючи досконалі алхімічні мелодії, пригодницьку електроніку, а вокаліст Beissoul своїм позапланетним чуттєвим голосом гіпнотизує слухачів. Але театральний аспект їхнього спільного перформансу ніколи не затьмарює головного — приємного електро-поп-флірту з емоціями глядачів.

Сет-лист Beissoul & Einius на Джаз Коктебель вражаючий і безкомпромісний: найактуальніший альбом #asecretcontract, найсвіжіші і сексуальні сингли з майбутнього релізу і найвідоміші треки, які просто зведуть з розуму фестивальну публіку. А особливої романтики поза сумнівом додасть пісня Beissoul & Einius українською «Як ти й сказав», яку шумно зустрічає і співає хором кожен зал на концертах в Україні і кожне музичне серце: «А я в небесне море, у моря повінь…».

Зустрічаємо магічних Beissoul & Einius в серпні в Чорноморську! Точка зборки — пляж «Чайка»! Цей концерт неможливо пропустити!

Koktebel Jazz Festival існує вже 16 років і на даний момент є найстарішим українським фестивалем, ставши справжньою легендою. Це єдиний музичний фестиваль України, чиєю постійною локацією були обрані пляжі біля моря. За ці роки Джаз Коктебель не залишила без уваги практично жодна українська зірка. Тут виступали ManSound, ТНМК, Катя Чілі, Гайдамаки, Олег Скрипка. Тут були відкриті ДахаБраха, The Hardkiss, Jamala, PaniValkova. Світові зірки з 45 країн світу презентували гостям Джаз Коктебеля свої ексклюзивні програми, причому багато хто з цих артистів виступали в Україні вперше! Серед них: BONOBO, Stanley Clarke, Erik Truffaz, Ніно Катамадзе, Рішар Гальяно, De-Phazz, Gus-Gus, Kadebostany, Акваріум, Submotion Orchestra, Bjorn Barge, Горан Брегович, Ляпіс Трубецькой, Серебряная Свадьба, The Bad Plus, Oliver Lake, Debbie Davies. Джаз Коктебель першим з українських фестивалів відмовився від одножанровості і став першим багатоформатним і найсучаснішим музичним фестивалем України.

Share