ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Culture 14 декабря 2018, 11:54

Андрій Хливнюк, Сніжана Єгорова, Павло Зібров та інші зірки на 3D-шоу «Winterra. Легенда казкового краю»

271 0

12 грудня в Концерт-Холі ВДНГ відбувся допрем’єрний показ зимового 3D-шоу для всієї родини від режисерів-постановників Костянтина Томільченко і Олександра Братковського «Winterra. Легенда казкового краю». Оцінити шоу світового рівня від Starlight Entertainment зібралися зіркові гості зі своїми сім’ями: Андрій Хливнюк, Павло Зібров, Соломія Вітвіцька, Ігор Кондратюк, група Open Kids, Сніжана Єгорова, Анатолій Анатоліч, Олександр Педан, Яна Соломко, Генадій Попенко, В’ячеслав Соломка, Андрій Чорновол, Олег Собчук, LAUD, Жан Гріцфельдт, Роза аль Намрі, Семен Горов, Євген Кот, Руслан Махов і багато інших.

В основі сюжету шоу — захоплива історія про пригоди хлопчика, який, як це часто буває в родині, свариться з молодшим братом, виганяє його з дому на холод, не усвідомлюючи, що робить. Він потрапляє в казкове крижане королівство Winterra до злого Мороза, який втратив віру в людей і в чудо, і в якого теж ніхто вже давно не вірить. Хлопчик йде рятувати молодшого брата, який потрапив в крижаний край, і змінюється в цих подіях, стає добрішим. Змінюється і Мороз: він перетворюється на того, колишнього, до якого всі звикли. Ролі казкових персонажів виконують актори, танцюристи, гімнасти, а також відомі в усьому світі акробати і циркові артисти. Головних героїв постановки — братів — грають 11-річний Єгор Конончук і 12-річний Саша Балабанов.

Прем’єра шоу відбудеться вже 14 грудня (https://winterra.com.ua/kvitki/). Вистави проходитимуть в будні та вихідні протягом усіх різдвяних свят.

За задумом творчої команди, гості показу потрапляють в атмосферу свята вже з входу в 7-ий павільйон ВДНГ. Кожного, хто цієї зими загляне в королівство Winterra, зустрінуть під різдвяні мелодії і проведуть до головного символу Нового року — ялинки. Крім того в фойє будуть працювати кілька цікавих тематичних фотозон.

«Свято вже в повітрі! — ділитися в Instagram своїми емоціями телеведуча Соломія Вітвіцька. — Перед переглядом шоу в холі так багато веселощів і дитячих розваг, що мені навіть не вдалося зловити всіх моїх хрещеників, з якими я прийшла на шоу, в один кадр».

Нове шоу увібрало в себе кращий досвід організаторів і творців прем’єри цієї зими «Winterra. Легенда казкового краю». Головні герої шоу розповідають глядачеві історію в піснях, автором яких виступив український музикант Юрій-Юркеш Юрченко.

Лідер групи «Скай» Олег Собчук теж прийшов на шоу з усією родиною і поділився враженнями після перегляду вистави на своїй сторінці в Instagram: «Ми в захваті. Круто все: постановка, сюжет, костюми, хореографія, музика, гра акторів, проектовані 3D-фішки. Дуже радий, що таке якісне шоу наше, українське!»

Співачка і телеведуча Яна Соломко разом з чоловіком і донькою приїхали на шоу прямо з аеропорту, щоб першими побачити постановку. «Ми прямо з корабля на бал, — розповідає Яна. — Незважаючи на всі перельоти і те, що всі у вечірніх сукнях, а я в теплому костюмі, я просто не змогла втриматися, щоб не зводити доцю на прем’єру шоу «Winterra. Легенда казкового краю». Рада, що зимова казка є і в Україні».

Вартість квитків на виставу варіюється від 209 до 2499 грн. Щоб уникнути непорозумінь, організатори шоу застерігають від купівлі фальшивок — квитки на шоу можна придбати тільки в офіційних точках продаж.

Share