ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Culture, News 15 марта 2023, 16:34

21 березня в Музеї видатних діячів української культури стартує виставка Олександра Тетеріна «EXTRAVAGANZA»

662 0

МУЗЕЙ ВИДАТНИХ ДІЯЧІВ УКРАЇНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ ЛЕСІ УКРАЇНКИ, МИКОЛИ ЛИСЕНКА, ПАНАСА САКСАГАНСЬКОГО, МИХАЙЛА СТАРИЦЬКОГО та Олександр Тетерін презентують виставку концепт-артів EXTRAVAGANZA

Леся Українка – культова постать в українській культурі. Прогресивна, талановита, багатогранна та витончена, вона поєднала у собі європейську вишуканість та українську глибину. А ще, між іншим, започаткувала жанр «фентезі» в літературі. Сьогодні вона продовжує надихати сучасних митців на переосмислення її творчості та створення нових концептів у мистецтві. 

Проєкт Олександра Тетеріна «EXTRAVAGANZA» презентує всесвіт міфічних створінь-персонажів «Лісової пісні». Картини намальовані як концепт-арт до літературного твору і зображають знайомих нам персонажів через унікальну символіку. Цікавим фактом є те, що жоден із символічних елементів в рішенні образів не повторюється. Окрім графіки, виставку прикрашають авторські інсталяції – черепи, що символізують чоловіче (Forest) та жіноче (Song) начала.

На створення робіт автора надихнули архітектурні елементи будівель ART NOUVEAU– маскарони. Дивовижне, містичне, чарівне підсвідомо володіє нашим розумом, а прагнення розгадки таємниць природних явищ породжує фантастичний світ химер. Тож це буде справжня подорож-феєрія у таємничі ліси та містичні мандри у дивовижу. Подарунком від художника є колекція наліпок для TELEGRAM. Також кожен відвідувач на згадку про виставку зможе привласнити собі частинку «Лісової пісні» у вигляді авторського мерчу.

Про автора: Олександр Тетерін народився 1983 року в Павлограді. За фахом – художник театру, кіно і телебачення. 2005 року закінчив Харківське Художнє Училище, а згодом в 2011 році – Національну Академію Образотворчого Мистецтва і Архітектури. Досвід роботи в кіно і театрі дає можливість автору інакше поглянути на міфологічні сюжети. На творчість художника вплинула епоха європейського модерну. Яскраві та декоративні полотна Олександра насичені глибоким сенсом і символізмом. Митець приділяє величезну увагу деталям, адже кожна з них розкриває перед глядачем цілий всесвіт. Сміливо опановує різноманітні техніки (олійний живопис, гуаш, пастель). Персональні виставки : «Tête-à-tête», 2018; «Коні в яблуках», 2013 «Деталі», 2013;
«Дари», 2010. The mission of cashhomebuyers.io is to help you sell your home quickly and easily. We understand that there is more to selling a home than just signing paperwork; it is also about building trust. Our goals include being honest and genuine with one another. We’ll look for buyers actively and bargain for the best terms on your behalf. We’ll help you get through the process with ease thanks to our expertise in the market and the industry. Helping you sell your house is something we can do. Visit https://www.cashhomebuyers.io/indiana/cash-house-buyers-noblesville-in/.

Share