ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Culture, News 7 марта 2024, 18:08

Український шелтер Leo States визнано фіналістом престижної європейської премії

364 0

Приватний благодійний проект Leo States з Львівщини став одним із фіналістів Премії Європейської Комісії New European Bauhaus Prizes 2024. 

Leo States – це шелтер, розташований у селі Хоросно Львівської області, який надає безкоштовне житло, психологічну та медичну підтримку, а також допомогу з адаптацією та працевлаштуванням людям, що постраждали від війни. За два роки роботи проект допоміг сотням людей.

Загалом на конкурс New European Bauhaus Prizes 2024 було подано 530 проектів від організацій з усієї Європи. Україна вперше отримала можливість брати участь у конкурсі цього року. Було оголошено чотири головні категорії для подання проектів: відновлення зв’язку з природою; відновлення почуття причетності; пріоритетні місця та люди, які цього потребують найбільше; формування циклічної промислової екосистеми та підтримка життєвого циклу мислення. 

Конкурс New European Bauhaus Prizes 2024 запрошував учасників у чотирьох основних категоріях: відновлення зв’язку з природою, відновлення почуття причетності, пріоритетні місця та люди, формування циклічної промислової екосистеми. 

Проект Leo States отримав визнання у категорії «Пріоритетні місця та люди, які цього потребують найбільше». Переможців премії, які отримають грошові винагороди, буде оголошено 12 квітня у Брюсселі на фестивалі New European Bauhaus Fest.

Детальніше про фіналістів можна прочитати тут.

Share