ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Culture, News 27 июля 2023, 11:56

Українські артисти взяли участь в проєкті «ЗІРкові читання» для дітей Героїв та ВПО

652 0

Анна Трінчер, Олег Собчук, Alina Pash, ROXOLANA та Мішель Андраде виховували любов малечі до української літератури, співали та ділились лайфхаками зі збереження зору

Близько 70 тисяч дітей ВПО прийняв у свої обійми Львів та область. Серед них  – велика кількість дітей військовослужбовців та тих, хто втратив батьків через війну.

Для них українська мережа оптик “Люксоптика” провела у Львові серію благодійних заходів “ЗІРкові читання”, місія яких – долучити дітей до читання книжок, закохати їх в українську літературу та надати корисні поради щодо збереження зору. Проєкт тривав кілька місяців, а його гостями стали понад 200 діточок, чиї родини вимушені були тікати від війни на захід країни.

Разом з книгознавцями “Видавництва Старого Лева” були підібрані твори сучасних українських авторів  – “У світлі світляків” Ольги Войтенко,  “Скарбничка історій” Володимира Аренєва, “Примари чорної діброви” Андрія Бачинського та “Несподіване кіно” Наталії Ясіновської, найцікавіші фрагменти з яких запрошені зірки вголос читали для маленьких підопічних благодійного фонду “Діти Героїв”, що підтримують дітей, які втратили батьків під час війни, а також  фондів “Інші” та “СвіТи”, що допомагають сімʼям переселенців.

Учасниками заходу стали й лікарі-офтальмологи “Люксоптики”, які надали дітлахам базові знання та корисні навички, що допоможуть їм у збереженні зору, та поділились професійними порадами з турботи про здоров’я очей.

Кожен захід із благодійної серії “ЗІРкових читань” супроводжувався ще й зірковою автограф- та фотосесією з врученням книжкових та солодких подарунків від організатора. Зірки разом з дітьми співали пісень, обіймались, танцювали, артисти ділились власними лайфхаками зі збереження зору, радили менше “сидіти в гаджетах та соцмережах” та розповідали секрети свого успіху й мотивували дітей до досягнення власних цілей. “Ми віримо, що наш благодійний проєкт допоможе дітям такої вразливої категорії відволіктись від пережитих травм, розважитись та поринути у захопливий світ читання, знайти нових друзів та особисто познайомитися з улюбленими артистами, віримо, що наші “ЗІРкові читання” допоможуть й процесу їхньої реабілітації, – розповідає Іванцов Михайло, директор з маркетингу мережі «Люксоптика».  А ще ми вважаємо нашою місією допомогу дітям та підліткам зберегти зір та здоровʼя очей якнайдовше. Нове покоління українців має бути здоровим, сильним та інтелектуально розвиненим”.

Share