ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
News 25 октября 2019, 15:10

У Києві відбулася прем’єра шоу «Пiф-Паф» від Freedom Jazz girls band

446 0

У четвер, 24 жовтня, в Caribbean Club Concert Hall з аншлагом пройшла прем’єра нового Sax Live Show «Пiф-Паф» від Freedom Jazz girls band.

Джазетки запалили столичний клуб своїм музичним коктейлем в дусі Джеймса Бонда. Музичне кабаре в черговий раз здивувало яскравим шоу, розкішними образами та несподіваним аранжуванням відомих хітів, таких як: «The Show Must Go On», «Paparazzi», «Vitamin D» та багатьох інших.

Прем’єру шоу відвідали українські зірки: актриса Віра Кобзар, співачка Марта Адамчук, гурт ADAM — Міша Клименко та Саша Норова, ведучий Денис Жупник з дружиною актрисою Олександрою Жупник, музикант Андрій “Муха” Самойло, співачка Тетяна Амірова, режисер-постановник Павло Бондаренко та інші.

«Це було дуже круто! Прекрасне шоу! Ми були на минулому шоу, і можемо сказати, що в цей раз набагато крутіше. Дівчата були шикарні! Спасибі велике їм та Олені Коляденко!», «Чудове шоу! Дуже професійно! І майданчик ідеально підходить для такого формату. Це повинен побачити кожен!», — поділилися зіркові гості.

Ще заплановано 5 показів Sax Live Show «Пiф-Паф». «Бондіану» від Freedom Jazz girls band можна буде побачити: 7, 15, 21, 28 листопада та 5 грудня в Caribbean Club Concert Hall.

Share