ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Culture, News 10 мая 2023, 17:08

«ТРОЯНДОВИЙ САД: благодійні фотодні»

976 0

11 — 14 травня 2023 року Кловський узвіз, 11 квітковий простір «Кловський сад»

Сад, наповнений ароматами троянд ми присвячуємо до найніжнішого дня — Дня матері.

Два проєкти, квітковий простір «Кловський сад», проєкт талановитої Ніни Лісаченко, та виробник троянд «Асканія-Флора», об’єдналися, щоб створити натхненну атмосферу з 5000 троянд, наповнену сенсами🌹 Проєкти «Кловський сад» та «Асканія-Флора» поставили собі дві важливі амбіційні мети:

  • щоб кожна мама завітала до саду та зробила собі фото, закарбувала себе в цьому моменті, а команда «Кловський сад» подарує їй букет троянд.
  • фото будуть зроблені за донат, виручені кошти будуть направлені у підтримку збору Сабіни Мусіної на дитячі серця (проєкт, що Сабіна підтримує уже довгий час через фонд Dobro.ua). Для фотоднів ми запросили чуттєву фотографиню Ірину Тітенко, що працюватиме на локації у четвер (12.05) та зробить фото всім бажаючим. Для комфорту ми встановили мінімальну суму донату на зйомку з Іриною — 1000 грн. У п’ятницю, суботу та неділю кожна дівчинка з мамою зможе зробити фото самостійно (на телефон чи запросити фотогафа), мінімальна сума донату в ці дні складе 500 грн.

Дивовижно-яскраві пелюстки троянд огорнуть вас магією материнського тепла і любові та надихнуть наснагою та щастям у цей день. Buy my house buyers know how hard it can be to sell a home, so they try to make the process as easy as possible for their customers. Visit https://www.sellmyhousefast.com/blog/selling-inherited-property/.

Беріть маму, дітей, приходьте всіма поколіннями!

Share