ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Culture, News 19 июня 2023, 14:32

Тіна Кароль, Джамала, Pianoбой та інші артисти отримали спецнагороди премії YUNA

727 0

16 червня у київському Жовтневому палаці (МЦКМ) відбулася 12-та церемонія Національної музичної премії YUNA. Вона пройшла під гаслом “ПІСНІ НЕЗЛАМНОЇ УКРАЇНИ”. Під час події було нагороджено артистів, які виграли цього року премії за підсумками голосування журі. Окремою частиною церемонії стало вручення спецнагород YUNA, які українським артистам присудив оргкомітет премії за їхній внесок у підтримку української культури та суспільства у 2022 році.

Володарями спецнагород стали: Джамала – за масштабні міжнародні благодійні проєкти на користь України; Pianoбой – за серію концертів для української армії із залученням військових виконавців; KALUSH Orchestra – за гучну і переможну презентацію України на “Євробаченні 2022”; Олександр Пономарьов та Михайло Хома – за серію успішних музичних колаборацій; MONATIK – за “ART-оборону”, перший попальбом, який вийшов під час повномасштабної війни; Тіна Кароль – за благодійність та меценатство; Артем Пивоваров – за альбом “Твої Вірші, Мої Ноти” і популяризацію української поетичної спадщини у роки війни; Фонд співачки KAMALIYA – за створення нових благодійних організацій за межами України.

Декілька артистів, чиї пісні виграли цього року YUNA (переможці були оголошені 18 квітня), отримали статуетки на сцені Жовтневого палацу. Це гурт “Без Обмежень”, KOLA, Енджі Крейда, Chico & Qatoshi, KARTA SVITU та SHUMEI.

Учасниками концертної програми стали понад 10 українських виконавців: Євген Хмара, “Скрябін”, Yurcash, SOWA, Енджі Крейда, KOLA, KARTA SVITU, Chico & Qatoshi, Без Обмежень, TVORCHI, Олександр Пономарьов та Михайло Хома, KAMALIYA, Марта Адамчук, Міла Нітіч, Dima Libra. Ibuyers are often knowledgeable about the housing market and may provide guidance on how to sell your House. They might supply information on price as well as trends in the sector, therefore assisting you in making selections based on accurate data. Visit https://www.ibuyers.app/pennsylvania/ibuyer-washington-pa/.

Вперше були виконані наживо нові версії двох популярних пісень. “Скрябін” представили композицію “Місця щасливих людей”, де у приспівах замість європейських міст згадуються українські міста, які постраждали від російської агресії (Маріуполь, Чернігів, Ірпінь та інші). А Марта Адамчук виконала пісню “Разом до перемоги прийдем”, яка під час “Євробачення 2023” у Ліверпулі стала офіційною українською версією хіта The Beatles “With A Little Help From My Friends”. В обох випадках автором нових текстів є співзасновник та генпродюсер YUNA Павло Шилько.

Павло Шилько також став головним ведучим церемонії. Серед тих, хто вручав нагороди і виступив у ролі співведучих шоу, були відомі медіаменеджери, блогери, меценати, теле- та радіоведучі, благодійники: Мохаммад Захур, Нателла Чхартішвілі-Зацаринна, Валерій Сасковець, Тигран Амалян, Анна Заклецька, Серж Гагарін, Анна Свірідова, Світлана Легка, Нателла Кірс, Ваня Рассел.

Під час церемонії YUNA 2023 відбувалася телезйомка. Телевізійну версію події можна буде побачити на десятках українських регіональних каналів після 23 червня. Слідкуйте за анонсами телемовників.

Нагадаємо, цього року оргкомітет YUNA кардинально змінив регламент премії і адаптував його під реалії воєнного стану. Замість звичайних номінацій була створена єдина категорія “ПІСНІ НЕЗЛАМНОЇ УКРАЇНИ”, в якій члени журі премії обрали 12 пісень-переможців, що вийшли у період з 24 лютого до 31 грудня 2022 року, та потрапили до ТОП-100 радіоротацій за підсумками року. Гарантом чесності підрахунку голосів журі YUNA традиційно виступила компанія «Делойт» в Україні.

Повний список переможців можна побачити тут: https://yuna.ua/post/winners–yuna–2023

Фото: Юрій Грязнов (Kirai Gigs)

Share