ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
News 19 ноября 2019, 12:53

Понад 130 видів риби та морепродуктів з 25 країн світу на другому фестивалі риби та морепродуктів «Їжа моря» від «Сільпо»

828 0

Другий величезний та шалено смачний фестиваль риби та морепродуктів «Їжа моря» відбудеться 22-23 листопада 2019 року у супермаркеті «Сільпо» у ТЦ River Mall. На гостей події чекатимуть понад 130 видів морських делікатесів з 25 країн світу, майстер-класи, дегустації та унікальне фестивальне меню. Досвідчені поціновувачі риби та морепродуктів та ті, хто прийде скуштувати їх вперше – кожен знайде собі страву до смаку. 

На фестивалі діятиме устричний бар, у якому кожен охочий зможе скуштувати 7 видів молюсків з Франції та Ірландії. Зокрема, устриці сортів Fine de Claire та «Святий Патрик» можна буде придбати за спеціальною привабливою ціною.

«Їжа моря» не обійдеться без велетенського тунця. Це шоу вже звично проводитиме незрівнянний та величний бренд-шеф ресторанних проєктів «Сільпо» Марко Черветті. В п’ятницю 22 листопада шоу оброблення тунця стартує о 17:00, а у суботу — о 13:00.  

Родзинкою події стане особливе фестивальне меню. Лише на фестивалі «Їжа моря» ви зможете скуштувати неповторні лобстер-роли, оригінальні тапаси, незвичні суші, севіче та авокадо-тости й, звісно ж, безліч страв зі свіжого тунця. А також навчитися готувати  севіче самостійно.  

До уваги батьків: на фестивалі діятиме дитяча зона із майстер-класами. Тож малюки точно не нудьгуватимуть, а у дорослих з’явиться час для додаткової устриці з келихом просекко або улюбленого крафтового пива.

Фестиваль «Їжа моря» 2019

пт, 22 листопада (16:00 – 22:00)

сб, 23 листопада (11:00 – 22:00)

 

Супермаркет «Сільпо», ТЦ River Mall

м.Київ, Дніпровська набережна, 12

Вхід вільний

 

Share