ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
News 30 июня 2022, 13:44

Особливості та переваги ножів Glock

1489 0

Одним із найбільш популярних видів тактичної холодної зброї у світі по праву вважаються вироби австрійського бренду зброї Glock. Його обирають як військові для виконання бойових завдань, так і мисливці, що дозволяє назвати ніж Глок справді універсальним. Про його характеристики та позитивні сторони ми зараз і розповімо.

Особливості конструкції ножа

Перший Glock ніж з’явився близько 50 років тому, коли австрійський уряд, відмовившись від штик-ножів, оголосив конкурс про створення холодної зброї, яка виготовлятиметься для потреб армії. Той конкурс представники Глок не виграли, проте вже за кілька років замінили переможця, ставши основним постачальником збройних сил Австрії.

Серед складових елементів холодної зброї цього бренду є:
— рукоять;
— клинок;
— гарда.

Найчастіше у якості матеріалу для клинка використовується вуглецева сталь, головна перевага якої полягає в пружності. Метал проходить термообробку, що дозволяє загартувати його до твердості 55 HRC. Деякі моделі можуть змінюватись у показниках твердості, при цьому їх допрацьовують до оптимальних показників за рахунок підвищення пружності або зменшення крихкості. У довжину класична модель Glock досягає 29 см, де сам клинок – 16,5 см за вагою виробу до 206 г.

Переваги ножів Glock

Серед головних переваг ножів даного бренду відзначають:
— універсальність – хоча вони і розроблені для військових потреб, але можуть використовуватися під час полювання та інших видів активного відпочинку на свіжому повітрі;
— продумана конструкція – меч ідеально підходить для виконання різних завдань;
— зручна рукоятка – рукоятка зручно лягає в долоню, а поліамідний матеріал з шорстким покриттям не дає прослизати в руці;
— високий рівень захисту – гарда, яка виступає між клинком та рукояттю, забезпечує надійний захист пальців під час роботи з холодною зброєю.

Як висновок можна сказати, що ножі Glock повністю окупають свою вартість, пропонуючи власнику високу якість та функціональність, яка може стати в нагоді у будь-який момент.

Share