ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Culture, News 19 марта 2024, 20:47

«Не ампутуй – врятуй!»: гурт СКАЙ їде в концертний тур заради порятунку кінцівок поранених військових

570 0

Благодійні концерти пройдуть в межах Національної програми “Врятуй кінцівку”, покликану зменшити інвалідизацію військових. Один концерт – одна операція – одна врятована кінцівка!

Один з найпопулярніших рок-гуртів України СКАЙ, чиї пісні стали справжніми рок-хітами, а концерти збирають повні зали, оголошує про початок свого весняного благодійного туру. 

Перший концерт вже відбувся в Миколаєві та зібрав повну залу. Наступні концерти пройдуть у Дніпрі – 18.03, Запоріжжі – 19.03, Хмельницькому – 29.03 та Івано-Франківську – 30.03. Концерти плануються й в інших містах, про які гурт повідомить згодом. Квитки на концерт можна придбати за посиланням.

У весняному акустичному турі СКАЙ у повному складі виконуватиме як вже відомі хіти “Тебе це може вбити”, “Легковажна”, “Бест Друг”, “Струна”, “Подаруй Світло” та інші, так і зіграє нові пісні, що гурт наживо гратиме вперше.

Починаючи з лютого 2022 року СКАЙ на своїх концертах зібрав і передав для ЗСУ та Сил Оборони понад 24 млн гривень. А цієї весни музиканти планують зібрати кошти на операції на кінцівках для 5 бійців – на кожному окремому концерті пройде збір для одного військового, що є резидентом Національної програми “Врятуй кінцівку”, яку реалізує Міжнародний благодійний фонд “Здоровʼя українського народу”. 

“Цей весняний концертний тур покликаний не лише подарувати світло, силу та натхнення нашим шанувальникам, а й зібрати на операції для наших поранених бійців, – розповідає фронтмен СКАЙ Олег Собчук. Друзі, ми з вами на одній хвилі, у нас одна ціль – допомагати військовим задля перемоги. Один концерт  одна операція одна врятована кінцівка один врятований захисник. Запрошуємо”.

Під час першого концерту туру в Миколаєві було зібрано кошти на лікування бойової травми солдату Потан Сергію з 53-ї окремої механізованої бригади, який воював на Бахмутському напрямку, займався ремонтом техніки та отримав мінно-вибухове поранення під час мінометного обстрілу. Сергій потребує операції з ендопротезування лівого колінного суглоба.

18 березня на концерті в Дніпрі гурт збиратиме кошти на лікування бойової травми старшому лейтенанту Овсієнко Андрію зі 127 ОМПБ Сухопутних військ ЗСУ, який воював на напрямку Кремінна (Срібнянське лісництво) та отримав мінно-вибухове поранення під час обстрілу автоматичними мінометами “Васильок”. Андрій потребує операції з ендопротезування плечового суглоба. Вартість лікування 193 800 гривень.

19 березня на концерті в Запоріжжі СКАЙ збиратиме кошти на лікування бойової травми солдату Даниленко Максиму з 15-го мобільного прикордонного загону Державної прикордонної служби України, який воював на Куп’янському напрямку  та отримав вогнепальне поранення під час артилерійського обстрілу. Максим потребує проведення кісткової аутопластики – хірургічної процедури, при якій відсутню кістку замінюють іншою для відновлення надзвичайно складних переломів, які становлять значний ризик для здоров’я пацієнта або не загоюються належним чином. Операція проходитиме з використанням сучасної речовини “біоскло”, яке необхідне для захисту кісткового фрагмента від інфекції. Вартість лікування 196 500 гривень.

29 березня на концерті в Хмельницькому музиканти збиратимуть кошти на лікування бойової травми штаб-сержанту Шкаран Олександру з 17-ї окремої танкової бригади Сухопутних військ ЗСУ, який воював на Бахмутському напрямку та отримав мінно-вибухове поранення під час виконання бойового завдання, виходу з позицій. Олександр потребує операції тотального безцементного ендопротезування лівого кульшового суглоба. Вартість лікування 146 500 гривень.

30 березня на концерті в Івано-Франківську рок-гурт збиратиме кошти на лікування бойової травми штаб-сержанту Гундар Миколі прикордоннику Донецького загону, відділу прикордонної служби «Сартана», який виконував бойове завдання в Маріуполі та отримав 6 кульових поранень в різні частини тіла під час міських боїв. Микола потребує операції з очищення кісткового каналу великогомілкової кістки із заповненням її “біосклом”. Вартість лікування 261 500 гривень.

Організатором концерту виступає компанія “СКАЙ МʼЮЗІК”.

У випадку повітряної тривоги концерт припиняється, глядачі пройдуть до найближчого укриття. Після закінчення тривоги концерт буде продовжено 

Share