ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
News 16 октября 2019, 12:35

На Рибальскому з’явиться перша в Києві вулиця ресторанів

415 0

26 вересня автори проекту житлового району RYBALSKY презентували першу в столиці вулицю ресторанів. 25 закладів з різними кухнями світу та поки невідомими українському ринку концепціями будуть відкриті вздовж водного каналу, який перетинатиме житловий район та матиме зв’язок з Дніпром. Для закладів передбачені літні майданчики біля води та причали з можливістю швартування водного транспорту.

Набережна каналу умовно розділена на 3 зони. В одній з них передбачені зелена зона й фонтани, в другій – спеціальні «кишені» для швартування водного транспорту, в третій запроектовані амфітеатр і сцена.

Загальна довжина вулиці ресторанів складає 330 метрів. Це 9200 кв. метрів площ, де вже передбачені всі необхідні комунікації: додаткові електричні потужності, спеціальна каналізація К3, окремі повітропроводи для зон кухні й посадки. Висота стель сягає 4,2 м, площа приміщень – від 200 до 350 кв. м. Зони для розвантаження в знаходитимуться в паркінгу.

В RYBALSKY вже введено в експлуатацію 2 будинки з 9 – їхні мешканці роблять ремонти та готуються до заселення. Ще один будинок на фінальній стадії будівництва. Повністю завершити будівництво девелопери проекту планують у 2023 році. Після завершення будівництва чисельність мешканців району складе близько 7000 осіб, а офісні та торговельні приміщення розраховані на 3500 співробітників, які також стануть споживачами майбутніх ресторанів.

Вже зараз девелопери готові резервувати площі під майбутні заклади та залучати рестораторів до прозорого діалогу з метою створення синергетичного ефекту та успішного функціонування всієї вулиці.Share