ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Culture 6 июня 2018, 16:23

Лаура Марті стане хедлайнером Nu Jazz Stage на Джаз Коктебель!

242 0

Лаура Марті презентує свій новий cольний проект "SHINE" в серпні на Koktebel Jazz Festival 2018

Лаура Марті завоювала прихильність поціновувачів джазу своєю самобутністю і глибоким тембром голосу і стала зіркою української джазової сцени. Співпрацює з багатьма музикантами і бере участь в різних проектах. Гастролює і виступає на концертах з відомими виконавцями, такими як: Hans Peter Salentin, Вадим Неселовський, Michael Borstlap, Олексій Коган, Ігор Закус, Наталія Лебедєва.

 

У 2017 році Лаура отримала звання «Співачка року» за версією журналу ELLE Ukraine. А в 2018 готується презентувати свій сольний проект “SHINE”. Прем’єра проекту відбудеться на головній сцені Koktebel Jazz Festival — Nu Jazz Stage.

За словами співачки, якщо спробувати охарактеризувати жанр, то “SHINE” — це актуальна українська музика.

“Я дуже люблю співати бразильську музику, вірменську аутентичну, класичний джаз, етно джаз, про що свідчать мої попередні альбоми. Створюючи проект “SHINE” мені хотілося відкрити себе ще з однієї сторони. Впустити в себе поп, соул, фанк і навіть трошки року, поексперементувати з електронікою. Взагалі, я йшла в першу чергу від пісні і додавала їй лише те, що потрібно. Майже всі тексти за змістом — це розмова зі своїм внутрішнім “я”, з людьми, які проходять крізь усе твоє життя, і звичайно, з вищими силами, що є над нами та всередині нас. Мені здається, треба замислюватись над тим, хто ти є і що ти надсилаєш у світ”, — розповіла Лаура про “SHINE”.

Проект зібрав одних з кращих українських джазових музикантів. У тому числі струнний квартет NewTone, який збагатив саунд елегантністю і чуттєвістю. Ввести струнні інструменти в “SHINE” було ідеєю піаніста Олександра Огнівця, який написав партії для квартету, а також зробив аранжування деяких пісень.

LAURA MARTI — вокал, процесор, музика, автор текстів

НАТАЛЯ ЛЕБЕДЄВА — клавішні інструменти

МИКОЛАЙ ЗІНЧЕНКО — гітара

ЯРОСЛАВ ТОВАРЯНСЬКИЙ — контрабас, бас-гітара

СЕРГІЙ ЮЗВИК — барабани

Струнний квартет NewTone

ОЛЕКСАНДР РУДИК — скрипка

КИРИЛО БОНДАР — скрипка

МАРТА ДЕЙЧАКІВСЬКА — альт

АНДРІЙ АЛЕКСАНДРОВ — віолончель

Не пропустіть, в серпні, у моря, неповторне шоу від Laura Marti і її нового проекту “SHINE” на Koktebel Jazz Festival 2018 у Чорноморську!

Koktebel Jazz Festival існує вже 16 років і на даний момент є найстарішим українським фестивалем, ставши справжньою легендою. Це єдиний музичний фестиваль України, чиєю постійною локацією були обрані пляжі біля моря. За ці роки Джаз Коктебель не залишила без уваги практично жодна українська зірка. Тут виступали ManSound, ТНМК, Катя Чілі, Гайдамаки, Олег Скрипка. Тут були відкриті ДахаБраха, The Hardkiss, Jamala, PaniValkova. Світові зірки з 45 країн світу презентували гостям Джаз Коктебеля свої ексклюзивні програми, причому багато хто з цих артистів виступали в Україні вперше! Серед них: BONOBO, Stanley Clarke, Erik Truffaz, Ніно Катамадзе, Рішар Гальяно, De-Phazz, Gus-Gus, Kadebostany, Акваріум, Submotion Orchestra, Bjorn Barge, Горан Брегович, Ляпіс Трубецькой, Серебряная Свадьба, The Bad Plus, Oliver Lake, Debbie Davies. Джаз Коктебель першим з українських фестивалів відмовився від одножанровості і став першим багатоформатним і найсучаснішим музичним фестивалем України.

Подписывайтесь на наши страницы в социальных сетях:

Share