ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
News 21 июня 2022, 09:55

«Веселі старти» івент в межах проєкту «ПОРУЧ-ФЕСТ»

395 0

27 червня запрошують дітей віком від 3 до 16 років та їхніх батьків у Простір сімейного відпочинку парк «KACHELI» (ВДНГ, м. Київ, пр-т Академіка Глушкова, 1), початок розважальної програми о 14:00.

ПОРУЧ-ФЕСТ — проєкт психологічної підтримки та допомоги в соціалізації та адаптації внутрішньо переміщеним особам з гарячих точок. Проєкт має на меті допомогти людям почуватися «нормально» , адаптуватися в новому місті, знайти нові знайомства та хоча б на пару годин забути про всі жахіття війни, які вони пережили.

Після офіційного відкриття заходу та знайомства діти поділяться на групи за віком та разом з психологами і терапевтами займуться арт-терапією: малюванням, оздобленням речей, боді-артом, ліпкою з пластиліну; а також візьмуть участь у змаганнях «Веселі старти». Після змагань та терапії на дітей чекають конкурси з призами, вікторини, жваві ігри та, звісно, солодощі. Територія парку буде прикрашена кульками, стрічками, а малят розважатимуть аніматори. Всі роботи після свята можна буде забрати з собою на пам’ять.

Share