ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
News 15 июня 2022, 20:56

«Парк динозаврів» відновив роботу в столичному Гідропарку

92 0

У Києві вже 11 червня на території Гідропарку відкрили найбільший парк Динозаврів в Україні, а також парк Атракціонів.

Як зазначили в Департаменті культури Київської міської державної адміністрації, на киян та гостей міста очікуватимуть різноманітні тематичні зони з ретельно розробленими експозиціями під кожну фігуру динозаврів реальних розмірів.

«У цей складний воєнний час поступово відновлюють роботу міські розважальні зони, оскільки необхідно підтримувати економіку та створювати сприятливі умови для дозвілля. Приємно, коли бізнес ставиться відповідально до міста, в якому працює. Завдяки спільним зусиллям міської влади та організаторів Дино-парку вже невдовзі кияни та гості міста зможуть відвідати парк Динозаврів, а також парк Атракціонів. Для гостей буде доступна батутна арена, мотузковий парк, тюбінгова гірка, а також дитяча зона з гойдалками. Ми впевнені, що доісторичні гіганти та атракціони подарують безліч вражень та повернуть діток у безтурботне дитинство», – розповіли в Департаменті культури КМДА.

У Департаменті культури КМДА додали, що з нагоди відкриття парку 11 червня вхід для дітей до 12 років буде безкоштовним. Крім цього вже традиційно на постійній основі пільговий вхід буде доступний учасникам АТО, дітям загиблих учасників АТО, дітям-сиротам, дітям з інвалідністю з супроводжуючим, кожній третій та наступній дитині багатодітної сім’ї, а також дітям-іменинникам.

Share