ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти

открыто сейчас

Dreamarium

0 ОТЗЫВОВ

0

Коли займаєшся просуванням та продажем інструментів для планування, ефективного використання часу та досягнення цілей, мимоволі і сам починаєш концентруватися лише на показниках та цифрах. І це зовсім не погано для розвитку та бізнесу. Але для справжнього успіху і задоволення від того, чим займаєшься, потрібна ще і мрія! Здавалося б так просто, але чи насправді ми кожного дня пам’ятаємо про це? Чи насправді в кожного з нас взагалі є заповітна мрія?

Ми створили Dreamarium, щоб неперставати мріяти, пам’ятати заради чого ми так невпинно працюємо, та допомагати Вам вірити в себе, свої мрії та здійснювати їх. Щоб кожен Ваш день був не лише ретельно спланований і використаний з найбільшою ефективністю, а ще й наповнений радістю від насиченого життя, щастям від того, що Ви займаєтися не лише тим, що потрібно, але ще й тим, що хочеться.

Саме тому в нашому асортименті, окрім улюблених Вами LEUCHTTURM1917 та Filofax, з’являються дитячі фотоальбоми та товари для творчості. Бо лише гармонійне поєднання роботи, сім’ї та захоплень робить нас по-справжньому щасливими.
Саме тому ми ретельно відбираємо найкращі матеріали для нашого блогу, щоб разом з нами Ви мали змогу розвиватися, зростати та пізнавати себе.

Саме тому ми зробили наш Instagram-акаунт простором натхнення та краси, аби Ви могли творити та слухатися свого серця. Мабуть, в цьому і є наша місія – надихати на щасливе життя та здійснення мрій. Приєднуйтеся!

phone

+3806722315

site

https://dreamarium.com.ua

fb

Средний чек ₴₴₴

Пн10:00 - 19:00
Вт10:00 - 19:00
Ср10:00 - 19:00
Чт10:00 - 19:00
Пт10:00 - 19:00
Сбвыходной
Всвыходной
point

,

Метро Печерская

Печерский район

Ближайшие мероприятия

Добавьте своё заведение

Если вы владелец магазина, ресторана или коворкинг площадки, добавьте свое заведение на «Гвалт».

ДОБАВИТЬ