ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Culture 12 июля 2018, 18:35

Квартет Руслана Єгорова виступить у Caribbean Club

362 0

16 липня  о 20.00 на сцену Caribbean Club Concert Hall вкотре вийде четвірка видатних українських джазменів сучасності – Квартет Руслана Єгорова.

Цього вечора один з найкращих джазових бендів зіграє класичний джазовий репертуар на сучасний лад. А родзинкою виступу стане живий рояль, що зробить концерт ще більш атмосфернішим.

Квартет Руслана Єгорова – це блискучі представники української джаз-сцени: саксофоніст Дмитро «Бобін» Александров, піаніст і вокаліст Руслан Єгоров, барабанщик Павло Галицький та контрабасист Микола Кістеньов.

Творчість колективу така багатогранна, що їхнього виступу чекають не тільки на джазових фестах, а й на камерних клубних майданчиках. Музика Квартету однаково гармонійно звучить на альтернативних тусовках і офіційних заходах із суворим дрес-кодом.

На рахунку віртуозів лише одна платівка «Once in Chestnut Town», проте вони стверджують, що це лише початок їхнього творчого шляху і скоро на слухачів чекають приємні несподіванки. Чотири мегаособистості українського джазу, унікальний репертуар та живий рояль – усе це 16 липня у Caribbean Club Concert Hall!

 

Квартет Руслана Єгорова: Руслан Єгоров — вокал, клавіші

Дмитро «Бобін» Александров — тенор-саксофон

Микола Кістеньов — контрабас

Павло Галицький – барабани

 

Квитки можна придбати тут

https://concert.ua/ru/eventpage/kvartet-ruslana-yegorova?feedback_sha1=b5d677f44feb2955a29b9f161a4fcf98c7020695&gclid=Cj0KCQjwqsHWBRDsARIsALPWMEOuT9ID_LXOL0MGsbNTZ_KTNuzJeJZ_-IUnWk19EKT1rMn3LIGx63saAvX9EALw_wcB

 

Share