ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Culture 11 мая 2018, 23:48

Дитяча зона від KidsWill готова приймати найменших відвідувачів з 11:00 до 20:00 на фестивалі BELIVE

252 0

 21-24 червня в Києві на «Олімпійському» пройде мультикультурний фестиваль BELIVE, де будуть зібрані усі міські активності від виставки скульптур, до стендапа і спортивних розваг. Щоб весело було усім – фестиваль організовує спеціальну дитячу зону, де батьки зможуть залишити дітей грати, а самі відвідати заходи, які їх цікавлять.

 

Зона працюватиме всі 4 дні фестивалю BELIVE та розрахована на дітей віком від 4 до 12 років. У ній передбачена розважальна програма та дитячий садок з досвідченими нянями-аніматорами. Тут кожна дитина зможе приміряти на себе різні професії, а б’юті зона і аквагрим розфарбують дітей в кольори фестивалю. Ще можна буде подивитися мультики Діснея на м’яких пуфах і відпочити. Також для маленьких відвідувачів підготовлені майстер-класи з пісочної анімації, ліплення з глини, малюнків, магії мильних бульбашок і урок створення фігур з гелієвих кульок. В гостях у Зубної Феї дітям покажуть, що стоматолог – це не страшно і навіть дадуть знижку на відвідування дитячого стоматолога.

 

Бонусом буде silent zone з красивими вігвамами, де діти зможуть тихо відпочити, а мами, які годують, зможуть це тут зробити. Поруч буде облаштована пеленальна кімната. Ще маленьких фестивальників будуть пригощати летючою солодкою ватою та морозивом. Тут завжди буде присутня безкоштовна вода і дезінфекційні засоби для дітей. А поки батьки будуть відпочивати ввечері на main stage, у дітей відбудеться своя дискотека. Аніматори, диско-куля і блискучий метафан влаштують справжню дитячу тусовку!

Вхід на зону для дітей до 12 років безкоштовний.

 

Відпочити всією сім’єю можна на фестивалі BELIVE 21-24 червня в Києві на «Олімпійському».

Share