ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Culture 27 апреля 2018, 12:20

3 травня в Caribbean Club Concert Hall свято Бельтайн: Kiev Celtic Orchestra

319 0

3 травня відзначаємо Бельтайн в Caribbean Club разом з Гурт-YO-Гурт, танцюємо ріверданс і підспівуємо мелодіям Ірландії і Шотландії!

Таємнича і велична кельтська спадщина, звуки давнини і магія минулих століть, волелюбний дух Ірландії та Шотландії в творіннях композиторів Bill Whelan і Ronan Hardiman.

Соло на флейті, скрипці, акордеоні, скрипці і кельтській арфі.

3 травня у Caribbean Club Concert Hall особливий концерт — Kiev Celtic Orchestra: «Гурт-YO-Гурт» & Friends представлять програму Highlights from «Riverdance» & «Lord of the Dance» and other Celtic Music Favourites.

Ви почуєте легендарну музику Bill Whelan і Ronan Hardiman до всесвітньо відомих шоу «Riverdance» і «Lord of the Dance», а також улюблені пісні і мелодії кельтських народів.

Цього вечора в стінах клубу зіллються воєдино музика і візуальне мистецтво, адже виступ музикантів супроводжуватиме оригінальний відеоряд: танцювальні уривки з вищезгаданих шоу та мальовничі пейзажі Ірландії і Шотландії.

Дата концерту теж не випадкова. У перші дні травня кельти відзначали Бельтайн (Beltane) — одне з найважливіших свят, присвячене богу Сонця і Родючості. У ці дні вони співали урочисті гімни і проходили поміж вогнищами або стрибали через них для ритуального очищення.

Музику волелюбних дітей Сонця виконають на сцені музиканти «Гурт-YO-Гурт» та друзі. За їхніми плечима безліч альбомів, відеопрограм і світових фестивалів, а їх репертуар ніби мозаїка звучання різних епох і культур. Але найчастіше колектив надихала неповторна музика гідних нащадків Кельтів — гордих і волелюбних народів Ірландії, Шотландії та інших.

Нею вони обіцяють полонити всіх гостей концерту Highlights from «Riverdance» & «Lord of the Dance» and other Celtic Music Favourites.

Приходьте почути музику, яка не піддається опису і відкриває нові обрії!

До зустрічі 3 травня!

Caribbean Club, один з найстаріших клубів Києва, був заснований в 1998 році, і за короткий час надбав культового статусу. У 2013 Caribbean Club пережив повну трансформацію і перетворився в Caribbean Club Concert Hall: нову будівлю клубу було відбудовано з нуля, сам проект і натуральні матеріали обробки сприяють прекрасній акустиці.

Гордість Caribbean Club Concert Hall — це камерні та акустичні концерти, джазові проекти, театральні постановки, що проходять в оригінальних форматах. Caribbean Club сміливо можна назвати трендмейкером: на його сцені виступають Panivalkova, Ніно Катамадзе, The Maneken, Оля Діброва, Bebe, Mgzavrebi, SunSay, Shain Lee, Go-A, Рішар Гальяно, Том Харрел, Віллі Виллиамс, Шеймус Блейк, Борис Гребенщиков, «Мачете», Андрій Макаревич, «Скрябін», Ендрю Дональдс, «Тартак», Green Gray, «Друга Ріка», «Billy’s Band», Dena DeRose, Wayne Escoffery, ALLOISE, Monatik, Лесь Подерев’янський, Артемій Троїцький, Пеп Торрес, Джиммі Бош та інші топові артисти.

 

Share