ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти

закрыто сейчас

Азорель

0 ОТЗЫВОВ

0

Виробничі потужності підприємства знаходяться в с. Мухівці, Немирівського району, Вінницької області. На підприємстві впроваджений повністю завершений цикл виробництва молочної продукції: власні орні площі для вирощування кормів, спеціалізована техніка для заготівлі кормової бази, сучасні приміщення для утримання корів, доїльний зал, що обладнаний доїльним комплексом, обладнання для зберігання і охолодження молока, сучасне обладнання для переробки молока.

Все обладнання для ферми та молочного заводу було закуплено в Німеччині та Ізраїлі, генетичний матеріал для розведення дійних корів завезений з Франції. Корови на фермі утримуються безприв’язно, з вільним доступом до корму, води і виходом «на вулицю». Висота приміщень ферми досягає семи метрів, що забезпечує постійну циркуляцію свіжого повітря, що є важливим для здоров’я тварин.

На сьогоднішній день чисельність дійного стада сягає 80 голів, які дають більше однієї тони молока на добу. На підприємстві ми розводимо корів порід Голштин і Монбельярд, походженням із Франції. Завдяки високим якостям молока, що дають наші корови, ми можемо виробляти смачну і корисну молочну продукцію. Ми переробляємо тільки те молоко, що виробляється на нашій фермі.

Хоча підприємство і немає сертифікату органічної продукції, але виробництво молока і молочної продукції атестоване у відповідності до Закону України “Про молоко та молочні продукти” ще у 2011 році.

phone

+380443836493

site

http://azorel.ua/

Пн08:00 - 17:00
Вт08:00 - 17:00
Ср08:00 - 17:00
Чт08:00 - 17:00
Пт08:00 - 17:00
Сбвыходной
Всвыходной
point

с. Мухівці, ул. Соборна, 1а

Метро --

-- район

Ближайшие мероприятия

Отзывы пользователейДобавьте своё заведение

Если вы владелец магазина, ресторана или коворкинг площадки, добавьте свое заведение на «Гвалт».

ДОБАВИТЬ