ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Culture 26 апреля 2019, 11:28

Група BAHROMA зіграла великий сольний концерт в Києві

380 0

У середу, 24 квітня, в столичному клубі Atlas відбувся великий сольний концерт групи BAHROMA. Виступ став фінальним в першій частині всеукраїнського туру «Повний тур Дом».

Музиканти зіграли свій останній альбом «ДОМ», а також улюблені композиції «Тихо», «Пока-Пора», «Не дави», «Магнит» та інші. Не обійшлося без сюрпризів, BAHROMA порадували своїх шанувальників новими треками. Вперше для київської публіки були виконані пісні «Назавжди — навсегда», з якою група брала участь у Національному відборі Євробачення, та «Пять минут», яка не видана на жодному з альбомів колективу.

«Між нами трапилася любов. Я б так назвав те, що сталося з нами в клубі Atlas. Це був знаменний концерт, у всіх сенсах цього слова, від першої до останньої ноти. Завершальне шоу першої половини нашого туру, яке продовжиться в кінці весни на заході України, пройшло «на ура». Я розчинявся в нотах, людях, голосах. Все, що мені хочеться, це повторювати такі концерти знову і знову, ще і ще. », — поділився враженнями фронтмен групи Роман Бахарєв.

Зал в унісон підспівував групі, знаючи всі тексти напам’ять. Публіка дуже скучила, адже цей концерт київські шанувальники чекали цілий рік.

Артистів прийшли підтримати українські зірки: кліпмейкер Віктор Скуратівський, засновник і дизайнер бренду MARSALA Марія Маслій, співак і саунд-продюсер ROZHDEN, солістка групи YUKO Юлія Юріна, засновник і композитор групи «Бумбокс» Андрій «Муха» Самойло та інші.

 

Фотограф: Юрій Стефаняк

Share