ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Gastro 4 июня 2019, 15:04

Свято вулиці Костьольної: День Франкофонії 2019

185 0

Про Свято

Лише раз на рік вулиця Костьольна перекривається і стає повністю пішохідною, щоб святкувати життя в дусі «très français» — «дуже по-французьки». Коли? На День Франкофонії!

Цього року програма «Свята вулиці Костьольної: Дня Франкофонії 2019» відрізнятиметься особливою різноманітністю, при цьому не втративши фірмового духу tres francais (дуже по-французьки). По-перше, тому, що фестиваль 2019 року буде ювілейним, п’ятим. А по-друге, тому що до цьогорічного свята долучилися не лише посольства франкомовних країн, а й посольства В’єтнаму та Хорватії! Гостей чекатимуть автентичні зони від представництв країн-учасниць з дегустаціями, майстер-класами, сувенірами та іншими цікавинками

Традиційно фестиваль почне роботу з 10:00. Протягом усього дня працюватиме ярмарок handmade продукції з крафтовими виробниками, книжковими видавництвами та локальними дизайнерами.

У гастрозоні гостей зустрічатиме філія It’s NOT the LOUVR gallery bar; та Tres BRANCHE, а морозивом частуватиме кафе «Умка»; французькі кулінарні майстер-класи для дорослих і дітей; дегустації швейцарських сирів; французьких вин; в’єтнамських спеціалітетів; крута фотозона; балетні перформанси і багато іншого.

У зоні майстер-класів діти вчитимуться арабській каліграфії,  розписуватимуть маски, братимуть уроки регбі й не тільки. А дорослі власноруч будуть виготовляти прикраси, малювати та ще більше дегустувати!

Більш того, цілий день кращі педагоги Institut français d’Ukraine будуть проводити відкриті уроки з вивчення французької мови абсолютно безкоштовно!

На музичній сцені позитивом заряджатимуть відомі українські та французькі виконавці, серед яких етно-гурт «GG ГуляйГород», джазовий гурт Muzo Band, унікальний riot jazz гурт Drum&Tuba Band та сучасний джазовий квартет з Франції Old And New Songs!

Організатор заходу — сім’я ресторанів FAMILLE Très FRANÇAIS.

Захід відбудеться за підтримки Посольств Бельгії, В’єтнаму, Канади, ОАЕ, Франції, Хорватії, Швейцарії, а також Французького інституту в Україні та Київської міської державної адміністрації!

Партнери фестивалю: авіакомпанія Aigle Azur (головний партнер), AXA Страхування, Renault Кий Авто, Stella Artois, Danone.

Share