ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Gastro 8 июня 2019, 12:58

Новий заклад: американська та мексиканська кухня у ресторані Texas Ranch

230 0

У травні під Києвом відкрився новий ресторанний комплекс Texas Ranch. Заклад розташувався на вулиці Покровській, в смт Чабани.

«Ранчо Техас — це місце, де добре знають традиції приготування стейків та BBQ і готові вражати, бо вважаємо, що у кожного має бути свій Steak Plan, — розповідають у закладі. — Це перший проект в абсолютно американському форматі, від інтер’єру до сервісу.  Обід, або вечеря, чи вечірка в «Ранчо Техас» — це невелике гастрономічне турне в серце Техасу».

В основі меню Texas Ranch — американська та мексиканська кухня. Тут пропонують більше ніж 100 рецептів страв, приготованих шеф-кухарем Олександром Слободяником. Серед іншого тут пропонують бургери, стейки, раки тощо.

«Історія Техасу надихає та заворожує, вона сповнена героями та сміливими волелюбними людьми, без яких не можливе процвітання та досягнення мети. Це поєднує Штат одинокої зірки, як називають Техас, з найкрасивішим містом у світі — Києвом, — розповідає про концепцію засновник закладу Емад Баллак. — В цьому проекті не було випадковостей, навіть адресу ми детально проробили: не лише щодо майбутніх трафіків, а й з точки зору легенди. Так виникла ідея створити ресторан максимально наближений до ділового центру, зі зручним трансфером, а й водночас с з відчуттям заміського спокою та релаксу».

Фото: Texas Ranch

Share