ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Gastro 8 августа 2019, 17:13

Марко Черветті розповідає: те, що ви боялися спитати про піцу, сири, пасту та дзяозди

3305 0

Бренд-шеф ресторанних проектів «Сільпо» Марко Черветті на своєму YouTube-каналі ділиться з підписниками багатьма цікавими лайфхаками, порадами та історичними даними, пов’язаними зі світом гастрономії. Ми зібрали для вас цікаві відео від мастро Марко, де він розповідає про страви та продукти, розвінчує міфи про них. Варто подивитися всі-всі обрані нами відео – ви гарантовано знайдете для себе корисну та цікаву інформацію, якої раніше не чули.

13 міфів про піцу

Як багато ви знаєте про піцу? Марко Черветті певен: ви вірите багатьом міфам, які давно вже час спростувати! Саме тому він розповів про 13 найпоширеніших міфів про піцу у своєму новому відео. Варто переглянути пізнавальне відео, щоб не думати більше про те, чи можна їсти піцу ножем та виделкою, і чи має піца бути хрусткою!

Все про сир

Якщо ви любите сир так само сильно, як Марко Черветті, вам треба обов’язково подивитися це відео! У ньому Марко зі своїм другом, сироваром Романом Хаєцьким, розповідають про історію різноманітних сирів, а також про те, з якими продуктами та напоями ці сири можна поєднувати. Де виробляють той чи інший сорт сиру, як це впливає на його смак та чому сири так добре поєднуються з винами? Дізнаєтесь після перегляду відео!

Дзяодзи

Марко Черветті дуже любить дзяодзи. Це такі китайські пельмені з різноманітними начинками. У цієї страви дуже цікава історія походження. Марко знає все про дзяодзи, адже свого часу він жив та навчався в Китаї і дуже часто обідав та вечеряв саме дзяодзи. Тому його розповідь з перших уст наповнена не лише історичними довідками, але й теплими згадками про студентські часи. Дивимось!

Кілька слів про продукти, які ми використовуємо неправильно

Чіпси з шавлії, соус з арахісової пасти, пана кота з кокосового крему… Для багатьох це звучить незвично, а все тому, що ми не знаємо, як ці продукти можна використовувати! Марко Черветті розповість, як можна приготувати цікаві страви з незвичних інгредієнтів буквально за 5 хвилин!

Поради про те, як вибрати пасту

Як багато видів пасти ви знаєте? Марко Черветті певен: у своєму відео він зможе відкрити вам абсолютно новий світ пасти! Як обрати макарони для того чи іншого рецепту? Як відрізнити фетучіне від фарфале? Чому слід готувати пасту al dente? Шукайте відповідь на ці та інші питання у відео від мастро Черветті!

Share