ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Fashion&Beauty 1 июля 2019, 10:59

Літо в місті гід від One by One

147 0

Ми подумки ніжимося на сонячному березі океану, слухаємо шум води і насолоджуємося життям. Але фізично перебуваємо в літньому місті трохи задушливому, гарячому, але такому улюбленому і знайомому. Fashion блогер і стиліст Анна Судакова демонструє образи для літніх прогулянок і зустрічей від одного з кращих мас-маркет брендів One by One. Увага на світлі відтінки і лише натуральні тканини.

Це літо вимагає суконь і найкрасивіших принтів на них. Збираючись в кіно або в театр на довгоочікувану прем’єру вибирайте плаття з асиметричними воланами з білосніжного батисту. Не соромтеся підкреслювати талію поясами або плетеними шнурами це один з головних трендів літа.

Маючи вільні літні вечори і розслаблений робочий режим скористайтеся цим і запишіться на курси. Вивчіть нарешті мову, про яку так мріяли або навчиться танцювати сальсу. Подумайте над ідеями для стратапу, для якого нарешті є час. Хто знає що в житті може стати в нагоді. Літній варіант ділового образу легко втілити з шортами і жакетом з рукавом ¾ або зовсім без нього. Вибирай льон пастельних відтінків, з яким легко поєднувати плетені аксесуари.

Влітку легко закохатися, коли ти цього зовсім не чекаєш. Навіть якщо твоє серце вже зайняте, прокинувшись одного ранку ти можеш відчути абсолютно нові відчуття до вже давно знайомої людини. Такий день гідний найкрасивішої сукні, яке відобразить твої внутрішні відчуття.

Костюми з короткими шортами, полегшені жакети з яскравим декором і різноманітні сукні, обов’язково свіжих і світлих відтінків ось обов’язковий набір гардероба цього літа, щоб всі плани обов’язково збулися!

ONE BY ONE

Facebook

Instagram

 

Анна Судакова

 

Share