ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Fashion&Beauty 3 июля 2019, 10:56

Колекція бренду Elena Burba «love is around me»

147 0

Виявляти любов до себе значить поважати, цінувати і довіряти собі.  Бренд Elena Burba презентує нову колекцію «love is around me», духовним натхненником якої стала Яна Романчук.  Синергія духовного і матеріального світу і багато років дружби злилися воєдино і стали відправною точкою для створення колекції.

«У житті саме ви визначаєте, чого варті і яким шляхом потрібно йти. Випромінюючи і отримуючи любов, ми стаємо ресурсними для реалізації всіх задуманих планів. Ми починаємо відчувати свою внутрішню силу і потенціал для того, щоб розвивати себе і зробити наш світ трохи краще» , говорить Яна Романчук.

Колекція «love is around me» це емоція, яку ловить душа і дає імпульс до натхнення.  Де є віра, немає місця сумніву. Посилом цієї колекції є любов у всіх її проявах.  І в першу чергу, любов до себе. Там, де ти є зараз. Не думати, як було б краще, а просто бути собою і насолоджуватися моментом. Адже ти, саме ти, вже цінність.

Кожна річ енергетично наповнена любов’ю і радістю, червоною ниткою крізь неї йдуть афірмації.  Обличчям колекції стала модель зі світовим ім’ям Елла Кандиба.  Стилістом зйомки кампейна виступила Олімпія Вайтмусташ.

«Я наповнюю себе і випромінюю всепроникаюче світло любові в навколишній простір»,  нехай так починається ваш ранок, каже Олена Бурба.

Романтичний настрій «love is around me» переплітається з квітковими принтами, лаконічним кроєм і жіночними силуетами виробів. Відчути всю силу і красу колекції можна за допомогою аромату, який був розроблений спеціально для «love is around me«.

У лінійці представлені укорочені топи, широкі брюки-палаццо з високою талією, легкі шовкові сукні та елегантні брючні костюми. Також є базові футболки, трикотажні сукні та комбінезони, які доповнені авторськими афірмаціями бренду.

Кольорову гаму колекції складають пудрові відтінки, ніжний бежевий і молочний.  Є й багато квіткових принтів. Переважають натуральні тканини: шовк, льон і бавовна.

 

ELENA BURBA

Facebook

Instagram

 

 

Яна Романчук

 

Style

Олімпія Вайтмусташ

 

Model

Елла Кандиба

 

Photo

Михайло Вовк

 

Makeup

 Марта Родик

 

Hair

Наталя Ходос

 

Accessories

Accentuate jewelry

Share