ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Culture 20 июня 2019, 22:03

Вперше у Києві: Госпел хор заспіває пісні з легендарного мультфільму «Король Лев»

203 0

5 липня у Caribbean Club Concert Hall наживо пролунають пісні та музика з легендарного мультфільму «Король Лев» у виконанні госпел хору Gospel Company. На гостей чекає вечір світлої ностальгії та гарної музики, перевіреної роками.

«Це суперпопулярні пісні, які сподобаються дітям, і дорослі також отримають задоволення від них.», — вважає Елтон Джон.

Мультфільм «Король Лев» вже 25 років тішить дорослих та дітей захоплюючою історією, яскравою мультиплікацією та, безумовно, музикою. Цікаво, що над музикою до одного з найуспішніших проектів в історії світового кінематографа працювали всесвітньо відомі композитори — Елтон Джон, Тім Райса та Ганс Ціммер, а мультфільм завоював декілька премій «Оскар», «Золотий Глобус» та «Греммі».

5 липня улюблені пісні «Circle Of Life», «Can You Feel The Love Tonight», «Hakuna Matata», «I Just Can’t Wait to Be King» та інші виконають знайомі багатьом артисти Gospel Company.

Госпел хор Gospel Company — це унікальний афро-український колектив, що складається з 11 талановитих музикантів з 4 країн світу: Нігерії, Мозамбіку, Анголи та України. Заснував колектив у 2016 році харизматичний та яскравий підопічний Святослава Вакарчука на шоу «Голос країни-6» Аняня Удонгво. Музиканти Gospel Company співпрацюють із зірками української сцени: вокалістка Христина Мутамбе виступає з Іриною Білик, саксофоніст Андрій Чмут грає з Джамалою, бас-гітарист Джордж Івез — з Таяною, а вокалістка Клеулія Даніель встигла засвітитися в шоу «Голос країни-8».

Приходьте відчути енергію музики з африканським колоритом та українською душевністю!

Квитки за посиланням: http://bit.ly/2KtyVFi.

 
 
Share