ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Culture 28 января 2019, 19:01

У мережі з’явився ексклюзивний уривок з фільму «Гарет Джонс»

213 0

Фото: Гарет Джонс

Напередодні Berlinale відоме американське видання Variety опублікувало ексклюзивний уривок з історичного трилера «Гарет Джонс» (Mr. Jones), режисеркою якого виступила володарка премії «Золотий глобус» та номінантка на премію «Оскар» Аґнешка Голланд.

«Ми хотіли описати ту пекельну машину, у якій опинився та з якою вів боротьбу Джонс, протидіючи суворій реальності своїм ідеалізмом, молодістю і мужністю, просто і прямолінійно. Під час знімання фільму ми розуміли, що розповідаємо важливу історію, яка є поза часом, але тільки зараз ми збагнули, наскільки актуальною є ця розповідь, зважаючи на фальшиві новини, альтернативні реалії, корупцію ЗМІ та байдужість людей. Сьогодні нам не вистачає таких героїв, як Орвелл та Джонс, тому ми повернули їх до життя», — коментує режисерка Агнешка Голланд.

Нагадуємо, фільм «Гарет Джонс» (Mr. Jones) візьме участь в основній конкурсній програмі 69-го Берлінського міжнародного кінофестивалю, в рамках якого і відбудеться його світова прем’єра.

Довідка. Історичний трилер «Гарет Джонс» (Mr. Jones) — це реальна нерозказана історія молодого валлійського журналіста Гарета Джонса, який у 1933 році відправився до Радянського Союзу, щоб викрити та донести до світової спільноти правду про злочини сталінського режиму та Голодомор в Україні. Він побачив голод на власні очі й, не вагаючись, голосно розповів про це світу. Однак світ промовчав, політики Заходу не бажали чути незручну їм історію, а поважні медіа не підтримали журналіста в його боротьбі за правду, продовжуючи публікувати альтернативні новини, народжені у Москві. Те, що на перший погляд здавалося звичайним журналістським розслідуванням, перетворилося на смертельно небезпечну подорож, відкриття якої стали підґрунтям для написання алегоричного роману «Колгосп тварин» Джорджа Орвелла.

Режисером стрічки виступила Голова Європейської кіноакадемії, номінантка на премію «Оскар», BAFTA і володарка «Срібного ведмедя» Berlinale 2017 Аґнешка Голланд. Головні ролі у фільмі виконали Джеймс Нортон («Війна і мир», «Щаслива долина», «МакМафія»), Ванесса Кірбі («Корона», «Місія неможлива: Фолаут», «Хоббс і Шоу») та Пітер Сарсгаард («Джекі», «Чудова сімка», «Виховання почуттів»). Крім того, до команди приєдналися Джозеф Моул («Гра престолів») та Кеннет Кренем («Малефісента», «Валькірія»), а також українські актори Яків Ткаченко («Припутні»), Олег Драч («Незламна», «Молитва за гетьмана Мазепу»), Володимир Федорук, Анна Шайдюк, Анастасія Чала та Аліна Ковальська.

Фільм «Гарет Джонс» спільного виробництва Польщі (Film Produkcja за підтримки Polish Film Institute), України (Kinorob за підтримки Державного агентства України з питань кіно) та Великої Британії (Boy Jones Films). У березні 2018 року зйомки фільму відбулися в Україні, далі міжнародна команда працювала в Польщі та Шотландії.

Вихід у широкий світовий та український прокат запланований на осінь 2019 року. Генеральним медіапартнером та бродкастером виступає телеканал «Україна».

Share