ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Culture 26 июля 2019, 14:34

У кінотеатрі «Оскар» відбулася гала-прем’єра комедії Дені Аркана «Падіння американської імперії»

166 0

24 липня в кінотеатрі «Оскар» (БФК Gulliver) відбулася гала-прем’єра  кримінальної комедії оскароносного Дені Аркана — «Падіння американської імперії».

Першими стрічку побачили: Alyona Alyona, Аніта Луценко, Володимир Бебешко, Ірма Вітовська, Соломія Вітвіцька, Сергій Нікітюк, Анна Жижа, Ігор Кондратюк, Олексій Залевський, Оксана Гутцайт, Наталія Васько, Костянтин Грубич, Анна Добриднєва, Дмитро Горовенко, Микита Вакулюк, Міла Нітіч, Алекс Захарчук, В’ячеслав Соломка та багато інших.

Про фільм:

Дуже скромний і милий, але неймовірно розумний хлопець із ученим ступенем на ім’я П’єр-Поль підробляє водієм невеликої компанії. Його робота привела його до несподіваного події – він приїхав на місце злочину, де знайшов дві набиті грошима спортивні сумки. Що з ними робити – велике питання. З одного боку, добре було би негайно все розповісти поліції, щоб вони розібралися в ситуації. З іншого ж, П’єр-Полю не завадили би сотні тисяч, а то й мільйони, які знаходяться в цих сумках. Ці душевні терзання привели хлопця до компанії повії та колишнього байкера, які можуть допомогти з цією проблемою. Ці гроші потрібні ще й ватажку бандитів, якому вони власне належать, і місцевій поліції. П’єр-Поль може ще пошкодувати, що знайшов ці гроші.

На екранах мережі кінотеатрів «Оскар» фільм «Падіння американської імперії» стартує з 25 липня.

Share