ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Culture 29 мая 2019, 19:11

Свято вулиці Костьольної: День Франкофонії 2019

280 0

    Цього року програма «Свята вулиці Костьольної: Дня Франкофонії 2019» відрізнятиметься особливою різноманітністю, при цьому не втративши фірмового духу tres francais (дуже по-французьки). По-перше, тому, що фестиваль 2019 року буде ювілейним, п’ятим. А по-друге, тому що до цьогорічного свята долучилися не лише посольства франкомовних країн, а й посольства В’єтнаму та Хорватії! Гостей чекатимуть автентичні зони від представниць країн-учасниць з дегустаціями, майстер-класами, сувенірами та іншими цікавинками.

         Традиційно фестиваль почне роботу з 10:00. Протягом усього дня працюватиме ярмарок handmade продукції з крафтовими виробниками, книжковими видавництвами та локальними дизайнерами. У гастрозоні гостей зустрічатиме філія It’s NOT the LOUVR gallery bar та Tres BRANCHE, а морозивом частуватиме кафе «Умка». Французькі кулінарні майстер-класи для дорослих і дітей, дегустації швейцарських сирів, французьких вин, в’єтнамських спеціалітетів, крута фотозона, балетні перформанси і багато іншого. У зоні майстер-класів діти вчитимуться арабській каліграфії,  розписуватимуть маски, братимуть уроки регбі й не тільки. А дорослі власноруч будуть виготовляти прикраси, малювати та ще більше дегустувати!

         Більш того, цілий день кращі педагоги Institut français d’Ukraine будуть проводити відкриті уроки з вивчення французької мови абсолютно безкоштовно!

         На музичній сцені позитивом заряджатимуть відомі українські та французькі виконавці, серед яких етно-гурт «GG ГуляйГород», джазовий гурт Muzo Band, унікальний riot jazz гурт Drum&Tuba Band та сучасний джазовий квартет з Франції Old And New Songs!

                                     Зустрічаємося вже 9 червня на вулиці Костьольній!

 

Share