ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Culture 31 января 2019, 13:57

Стала відома дата світової прем’єри фільму «Гарет Джонс» в рамках Berlinale

161 0

Фільм «Гарет Джонс» (Mr. Jones) візьме участь в основній конкурсній програмі 69-го Берлінського міжнародного кінофестивалю. В рамках цієї події 10 лютого відбудеться урочиста світова прем’єра фільму.

Прес-показ та офіційна прес-конференція за участю номінантки на премію «Оскар» режисерки Агнешки Голланд та виконавців головних ролей Джеймса Нортона і Пітера Сарсгаардена відбудеться того ж дня раніше.

Також фільм буде показано 11, 14 та 17 лютого. Квитки у продажу з 4 лютого.

«Гарет Джонс» — єдиний фільм українського виробництва (Kinorob за підтримки Державного агентства України з питань кіно), представлений у програмі фестивалю. До створення стрічки долучились також Польща (Film Produkcja за підтримки Polish Film Institute) та Великобританія (Boy Jones Films).

Всі бажаючи зможуть переглянути фільм у рамках фестивалю, придбавши квитки на покази 11, 14 та 17 лютого. Вихід у широкий світовий та український прокат запланований на осінь 2019 року.

Нагадаємо, що напередодні Berlinale відоме американське видання Variety ексклюзивно опублікувало перший  уривок з історичного трилера «Гарет Джонс».

Довідка. Історичний трилер «Гарет Джонс» (Mr. Jones) — це реальна нерозказана історія молодого валлійського журналіста Гарета Джонса, який у 1933 році відправився до Радянського Союзу, щоб викрити та донести до світової спільноти правду про злочини сталінського режиму та Голодомор в Україні. Він побачив голод на власні очі й, не вагаючись, голосно розповів про це світу. Однак світ промовчав, політики Заходу не бажали чути незручну їм історію, а поважні медіа не підтримали журналіста в його боротьбі за правду, продовжуючи публікувати альтернативні новини, народжені у Москві. Те, що на перший погляд здавалося звичайним журналістським розслідуванням, перетворилося на смертельно небезпечну подорож, відкриття якої стали підґрунтям для написання алегоричного роману «Колгосп тварин» Джорджа Орвелла.

Режисером стрічки виступила Голова Європейської кіноакадемії, номінантка на премію «Оскар», BAFTA і володарка «Срібного ведмедя» Berlinale 2017 Аґнешка Голланд. Головні ролі у фільмі виконали Джеймс Нортон («Війна і мир», «Щаслива долина», «МакМафія»), Ванесса Кірбі («Корона», «Місія неможлива: Фолаут», «Хоббс і Шоу») та Пітер Сарсгаард («Джекі», «Чудова сімка», «Виховання почуттів»). Крім того, до команди приєдналися Джозеф Моул («Гра престолів») та Кеннет Кренем («Малефісента», «Валькірія»), а також українські актори Яків Ткаченко («Припутні»), Олег Драч («Незламна», «Молитва за гетьмана Мазепу»), Володимир Федорук, Анна Шайдюк, Анастасія Чала та Аліна Ковальська.

Промо-кампанія фільму в Україні вже почалась, і вона базується на масштабному соціально-просвітницькому проекті компанії FILM.UA Group за підтримки генерального медіа-партнеру каналу «Україна», метою якого є популяризація персони Гарета Джонса в Україні і світі, та збереження пам’яті про Голодомор в Україні 1932-33 років.

Share