ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Culture 11 мая 2018, 23:41

Потап, «Время и Стекло», MOZGI і Michelle Andrade заспівали для комедії «Скажене Весілля»

378 0

Триває робота над  повнометражною українською комедією «Скажене Весілля», яка вийде у прокат вже цієї осені. Сьогодні ми із задоволенням презентуємо перший офіційний саундтрек фільму, заради якого всі зірки MOZGI Entertainment зібралися, щоб вперше заспівати разом українською мовою. Виробництвом фільму займається компанія «Прототип Продакшн» (FILM.UA Group). Одним із продюсерів виступає Юрій Горбунов. Стрічка створюється за підтримки Держкіно.

Шанувальники, колеги та музичні експерти давно чекали на появу української пісні від артистів MOZGI Entertainment, і продюсер та автор хітів Потап вирішив об’єднати у композиції рідною мовою одразу всі проекти. Спільну пісню “Промінь”, яку виконують «Время и Стекло», MOZGI і Michelle Andrade, написали Потап і Позитив.

«Це модний і легкий трек від нашої великої дружної команди. Сподіваємося, що таке сміливе поєднання музичних стилів, мелодійності та незабутнього топ-лайну представить українську музику в сучасному забарвленні», розповідає  Потап.

Новий трек унікальний тим, що для артистів придумувалися окремі вокальні ходи, у яких кожен вокаліст зміг би показати себе: сольні партії Наді, Мichelle та Дяді Ваді і качовий реп від Потапа і Позитива.

У lyric-відео до пісні найдружніша команда українського шоу-бізнесу показала, як у теплій творчій атмосфері студії звукозапису створює майбутній хіт: Позитив за роялем, Потап із гітарою, а тріо Дядя Вадя Надя Дорофєєва та Michelle Andrade біля мікрофонів.

«Це мій перший продюсерський проект і скільки попереду роботи — можу тільки уявити. Я дуже вірю, що фільм вийде веселим та успішним, і сподобається глядачам. Дякую Потапу і його команді за чудовий саундтрек, а також — Держкіно за те, що повірило в нас. У партнерстві з FILM.UA Group я зможу зробити «Скажене Весілля» на найвищому рівні», розповідає Юрій Горбунов, продюсер фільму.

Жанр: скажена комедія

Тип: прокатне кіно

Рік: 2018

Статус: у виробництві

Виробництво: Прототип Продакшн (FILM.UA Group)

Тривалість: 90 хв

Режисер: Влад Дикий

Продюсери: Юрій Горбунов, Ірина Костюк, Надія Коротушка

Автори сценарію: Микола Куцик, Олексій Приходько

Фільм став одним із переможців 10-го конкурсного відбору Держкіно. Загальний кошторис фільму — 10,8 млн гривень, з них частка Держкіно склала 3,24 млн гривень.

Синопсис:

Василь Середюк, відправляючи доньку Катю до Франції на навчання, був готовий до всього до підвищеної стипендії, до бурхливої наукової кар’єри, навіть Нобелівська премія доньки не стала б несподіванкою.

Але те, що вона привезе афрофранцузького зятя він навіть в найчорнішому сні не бачив. Організувати весілля так, щоб воно не відбулося здається прекрасною ідеєю. Та коли на заваді стоїть справжнє кохання – чи вдасться такий план реалізувати?

 

Share