ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Culture 10 декабря 2018, 14:28

Переможці всеєвропейського джазового фестивалю виступлять у Києві!

176 0

17 грудня українсько-німецький етно-джазовий бенд LELÉKA зіграє концерт у Caribbean Club Concert Hall.

LELÉKA – це одне із найяскравіших відкриттів цьогорічного Jazz Bez. Проект народився на початку 2016-го у Берліні. А вже у вересні 2017 року бенд отримав перемогу на легендарному фестивалі етнічної експериментальної музики Creole — Global Music Contest. А ще через півроку музиканти вибороли першу пермію Всеєвропейського молодіжного джазового фестивалю у Бургхаузені — 10. Europäischer Burghauser Nachwuchs-Jazzpreis 2018. Після таких досягнень про гурт почали писати європейські видання:

«LELÉKA, берлінський квартет з українською співачкою був заворожуючим… Якщо цей гурт не прорветься, то жахливо велика кількість речей має піти не так…»
LONDON JAZZ NEWS

«Це голос з аурою, світлим м’яким звуком, сповнений потужної природньої сили… Гурту вдалося занурити публіку у 20-секундне бездиханне мовчання. Якщо музика на це спроможна, і це в залі з 1000 глядачів, то на це є свої причини» 

BR KLASSIK

«Музика, що торкає серця та викликає мурахи по шкірі… «
Oberbayerisches Volksblatt

І справді, в основу музики, яку створюють ці молоді красиві люди, покладено відомі народні пісні з України, що вдало поєднується з сучасним європейським джазом. Талант і сміливість в імпровізаціях, виконавський професіоналізм, помножені на неповторний український мелос, яким захоплюється весь світ, справляють на публіку магічне враження. 

Гурт LELÉKA подарує свої виступи у багатьох містах проведення Jazz Bez, в тому числі і в Києві!

Вікторія Корнейкова, вокалістка:

— Ми дуже щасливі, що вже вдруге зіграємо концерт в Києві. Раді, що на цей раз це велика сцена, великий зал і що можливість ділитися нашою музикою та щирістю набуває більших масштабів. Ми впевнені: це буде незабутньо. Особисто я вже і спати нормально не можу, і поїсти забуваю, в голові постійно звучать мотиви нових пісень, відчуваю постійний внутрішній процес: “Може це змінити, може інший вступ написати, може басову лінію ще трохи спростити…”. Редагую ноти, друкую та передруковую. Хлопці вже також не можуть дочекатися, гуглять температуру в Україні, відправляють в чаті скріншоти з прогнозами погоди. Наприклад, ходили всі разом купувати теплі чоботи, рукавиці і шапки. До речі, буде маленький сюрприз, в нашій програмі з’явилась одна німецька народна пісня, звучання зовсім інше, але нам подобається!

Jazz Bez — міжнародний джазовий фестиваль, що відбувається щорічно на початку грудня. Це одинадцять днів джазу: традиційного і авангардного, українського та світового, елітарного і водночас доступного. Родзинкою фестивалю є поєднання максимальної кількості джазових стилів. Докладніше про фестиваль на сайті jazzbez.org.

Квитки на сайті: https://goo.gl/UZJcRb

Share