ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Culture 13 марта 2018, 12:40

Олег Фагот Міхайлюта зіграє хіти у джазовому виконанні у проекті STAR & ORCHESTRA

259 0

Олег Фагот Михайлюта, легенда українського хіп-хопу, 23 березня о 20.00 покаже нову грань свого таланту и зіграє на сцені Caribbean Club справжню джазову програму у супроводі великого оркестру у рамках спеціального проекту клубу STAR & ORCHESTRA

Найкращі українські вокалісти у супроводі джазового оркестру і десятки світових хітів під новим кутом!

Caribbean Club Concert Hall представляє новий масштабний проект, якому немає аналогів в Україні — музичне шоу STAR & ORCHESTRA! Кожне шоу – це новий зірковий вокаліст та особлива програма, де знайдеться місце фанку, свінгу, ритм-енд-блюзу і, звичайно ж, джазу.

І все це у нових оркестрових аранжуваннях. На STAR & ORCHESTRA ви перенесетеся до ери біг-бендів, ери багатих джазових гармоній, свінгових танців і знаменитих керівників оркестрів Бені Гудмена і Томмі Дорсі.

23 березня вийти на сцену разом із джазовим оркестром випала честь Олегу «Фаготу» Михайлюті. Два роки тому вокаліст «Танок на майдані Конґо» вже презентував подібну програму в Caribbean Club. Тоді вона називалася «The Best Of» і складалася з несподіваних джазових кавер-версій відомих пісень. А вже восени 2017 року саме він став артистом, який першим взяв участь у STAR & ORCHESTRA на прем’єрному шоу.

У STAR & ORCHESTRA Фагот виконає свої улюблені композиції Френка Сінатри, Джеймса Брауна і багатьох інших. «Це будуть грейтест хітс із вічних пісень Френка Сінатри, Джеймса Брауна і Рея Чарльза, доповнені Nirvana, Фареллом Вільямсом і Depeche Mode в мегакрутих аранжуваннях Пола Анки і Юрія Яковенко. Не обійдеться і без вічних українських хітів в жирному звучанні Біг-бенду Денніса Аду. У цих піснях саме стільки сексу, скільки повинно бути в поп-музиці, і звучання Біг-бенду це ідеально підкреслює. Підготовка до шоу проходить у творчій і дружній атмосфері, і нехай благословить нас Великий Хербі!», — розповідає про програму STAR & ORCHESTRA Олег Михайлюта.

Чекаємо вас 23 березня на прем’єрі грандіозного шоу STAR & ORCHESTRA! Вечірній дрес-код вітається!

Caribbean Club, один з найстаріших клубів Києва, був заснований в 1998 році, і за короткий час надбав культового статусу. У 2013 Caribbean Club пережив повну трансформацію і перетворився в Caribbean Club Concert Hall: нову будівлю клубу було відбудовано з нуля, сам проект і натуральні матеріали обробки сприяють прекрасній акустиці.

Гордість Caribbean Club Concert Hall — це камерні та акустичні концерти, джазові проекти, театральні постановки, що проходять в оригінальних форматах. Caribbean Club сміливо можна назвати трендмейкером: на його сцені виступають Panivalkova, Ніно Катамадзе, The Maneken, Оля Діброва, Bebe, Mgzavrebi, SunSay, Shain Lee, Go-A, Рішар Гальяно, Том Харрел, Віллі Виллиамс, Шеймус Блейк, Борис Гребенщиков, «Мачете», Андрій Макаревич, «Скрябін», Ендрю Дональдс, «Тартак», Green Gray, «Друга Ріка», «Billy’s Band», Dena DeRose, Wayne Escoffery, ALLOISE, Monatik, Лесь Подерев’янський, Артемій Троїцький, Пеп Торрес, Джиммі Бош та інші топові артисти.

У попередніх шоу проекту STAR & ORCHESTRA в Caribbean Club Concert Hall брали участь Злата Огневич, Володимир Ткаченко, Артем Пивоваров та Оля Діброва. Постійний учасник проекту — великий джазовий оркестр Kaska Records Big Band під керівництвом Валентина Корнієнко

 

Share