ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Culture 11 апреля 2018, 11:19

Анна Феріс, зірка комедії «За бортом», поділилася своєю позицією щодо відносин «до» та «після» шлюбу

209 0

Нові кадри комедії «За бортом» — той випадок, коли чоловіка доводиться робити з того, що викинуто за борт.

Ремейк культової комедії Гаррі Маршалла 1987 року, але з радикальним поворотом подій. Від творців «Ми-Міллери», «Як я зустрів вашу маму» та «Хмарно, можливі опади у вигляді фрикадельок».

Головну жіночу роль у фільмі «За бортом» зіграла американська комедійна актриса Анна Феріс, найбільш відома завдяки ролі Сінді Кемпбелл у серії фільмів «Дуже страшне кіно». Знаменитість поділилася своєю позицією щодо відносин «до» та «після» шлюбу:

«Мені потрібно розібратися, який у підсумку сенс одруження. Шлюб гарантує якусь безпеку вашим дітям? Чи це все-таки просто консервативний пережиток? Або вся справа в тому, що завдяки статусу» одружені «ваші стосунки в очах інших людей удостоюються більшої поваги? Щодо мене, то я не знаю, навіщо шлюб мені, особливо коли люди так легко одружуються і тільки потім вже починають розбиратися, на що впливає наявність у ваших стосунках штампу «.

В ролях: Анна Феріс ( «Труднощі перекладу», «Горбата гора», «Муві 43»), Еухеніо Дербес ( «Геошторм», «Чудеса з небес»), Єва Лонгорія ( «Відчайдушні домогосподарки», «Сімпсони») та інші.

У центрі сюжету фільму опиняється Леонардо — примхливий мексиканський плейбой з багатої сім’ї, який одного разу вивалюється за борт своєї яхти. Після падіння він втрачає пам’ять, а рознощиця піци, мати-одиначка Кейт, пристрасно бажаючи помститися хлопцеві за хамство, запевняє його, що він — її чоловік і батько чотирьох дітей. Чим тепер обернеться ця авантюра? І скільки кроків від ненависті до любові?

Український глядач зможе насолодитись комедією «За бортом»  в кіно з 24 травня 2018 року.

Share