ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Culture 10 июля 2018, 16:23

Koktebel Jazz Festival на Atlas Weekend

166 0

5 липня відбувся спецпроект від Koktebel Jazz Festival на North Stage на Atlas Weekend.

Atlas Weekend продовжує збирати гостей і радувати шанувальників уже в 4 раз. А Koktebel Jazz Festival залишається його постійним партнером і відкриває свою сцену, де показує свої шоу-кейси, знайомить зі своїми постійними учасниками і хедлайнерами.

Цього разу Koktebel Jazz Festival облюбував North Stage, на якій представив 6 груп. З них було 3 шоу-кейсу з талановитими новими артистами і 3 шоу від справжніх зірок.

Відкрили сцену The Muss — інді-група з яскравим жіночим вокалом і їдким електронним саундом, продовжили Nude Voices — віртуозне вокальне тріо, яке вже встигло завоювати увагу публіки. Харизматичний Very the Jerry вже брав участь цього року в шоу-кейсах Джаз Коктебель і завоював право виступити на фестивалі вже в серпні в Чорноморську.

Справжнім подарунком став виступ Tequilajazzz — давніх друзів Джаз Коктебель. Ця пітерська група неодноразово брала участь у фестивалі ще в Криму, а сьогодні із задоволенням приїхали до Києва, відіграли годинний концерт на сцені Koktebel Jazz Festival, а після шоу роздавали автографи і сфотографувалися з усіма, навіть найменшими, шанувальниками.

Естафету драйву від Tequilajazzz взяли ТНМК — також кращі друзі Джаз Коктебель. Такого вогню сцени Atlas Weekend давно не відчували і насилу витримали його. Кращі хіти фанати самі співали хором.

Під час шоу Tequilajazzz і ТНМК для улюбленої публіки Джаз Коктебель були проведені конкурси на знання творчості колективів. Переможці були нагороджені повними абонементами на прийдешній Джаз Коктебель 2018, який відбудеться з 16 по 19 серпня в Одесі, Чорноморськ.

Завершальними хедлайнерами вечора Джаз Коктебель стали данці WhoMadeWho. Дует електронників почав виступ досить скромно, але вже за 15 хвилин на просторі перед сценою стало тісно, ​​і навіть конкуренція від LP на Main Stage, не завадила WhoMadeWho зібрати свій персональний натовп нових прихильників.

Koktebel Jazz Festival 2018 пройде з 16 по 19 серпня в Чорноморську, Одеса. У лайн-апі: Morcheeba, Inner Cirkle, Martina Toply-Bird, Onuka, Dakh Daughters, Олег Скрипка та НАОНІ і багато інших.

Квитки можна придбати тут:

http://koktebel.info/new/bilety-2/

Share