ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Culture 12 мая 2018, 00:16

Катя Тейлор, експерт в області сучасного мистецтва, створить арт-зону «Urban Sculpture»

253 0

21-24 червня в Києві на «Олімпійському» відбудеться мультикультурний фестиваль BELIVE. Ні для кого не секрет, що цей фестиваль мультикультурна подія, що об’єднала в собі безліч різних напрямків: від блогінга до стендапа. BELIVE радий відкрити завісу самої артової локації фестивалю, якою керує Катя Тейлор – менеджер культурних проектів і експерт в області сучасного мистецтва. Головною темою арт-зони став проект «Urban Sculpture».

Він покликаний продемонструвати сучасні тенденції мистецтва в публічному просторі України. Завдання проекту – показати гостям фестивалю, що Київ може бути туристичним містом і його потенціал не менший ніж у європейських туристичних містах.

Центральною темою проекту є сучасна скульптура. Це поняття відрізняється від класичної скульптури. Вона може бути створена з тендітних або тимчасових матеріалів, може бути комплексом різноманітних медіа, голограмою або відеопроекцією, але при цьому залишатися скульптурою. В рамках проекту будуть показані різноманітні форми та медіа, з якими сьогодні працюють художники в цьому напрямку. Як по-різному вони осмислюють це поняття. На цій локації ви зможете взяти участь у відкритих дискусіях, спробуєте знайти ідеальне місце і саму скульптуру для Києва, і його околиць. Разом з експертами, ви зможете подумати про те, як має працювати публічне мистецтво, які його цілі та як вписати сучасний об’єкт в історичний ландшафт.

Кожен з гостей BELIVE зможе познайомитися з українським публічним мистецтвом і переконатися в тому, що не тільки іноземні художники здатні працювати з простором і міняти його культурне значення.

У проекті візьмуть участь Жанна Кадирова, Анна Надуда, Антон Логов, Данило Галкін, Степан Рябченко та інші. Деякі об’єкти, які представлені в проекті, будуть створені спеціально для фестивалю. Інші роботи будуть показані в новому контексті.

Стати частиною фестивалю BELIVE можна 21-24 червня в Києві на «Олімпійському».

Share