ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Culture 26 апреля 2018, 16:54

Friday Free Style Music. Прекрасна п’ятниця з Lisa Bajrak & band

304 0

4 травня ми запрошуємо вас провести ідеальний вечір у Caribbean Club Concert Hall. На сцену вийде молода, але дуже талановита Ліза Байрак зі власним бендом! Зручне крісло, вишуканий і якісний мікс джазу, фанку та фолку, бокал шампанського або віскі, смачна їжа і добрі друзі — все що треба для доброго релаксу!

Уявіть свій ідеальний п’ятничний вечір.

Який він?

Компанія друзів, апетитні страви, пляшечка ігристого, мелодійна музика і просто свобода?

Тоді вам на Friday Free Style Music до Caribbean Club Concert Hall 4 травня!

Friday Free Style Music — це музика різних стилів, мелодійна, повітряна і вільна. Під неї можна вести задушевні бесіди за вечерею, танцювати або просто релаксувати в затишному кріслі.

4 травня на Friday Free Style Music вас чекає дивовижний мікс українських народних пісень і пульсуючого ритмом фанку від Lisa Bajrak & band.

Молоді та амбіційні таланти Lisa Bajrak & band вміло поєднують українську пісенну спадщину з качовими фанком і соулом. На рахунку бенду ЕР «Ніколи не відпускай» і багатий репертуар із зарубіжних творінь в ритмі соул, фанк і айренбі. Лідер і вокалістка бенду — яскрава фігура нової української сцени Ліза Байрак.

Шалена суміш стилів в одному флаконі і чуттєвий вокал — 4 травня глядачів чекає справжнє свято фанку і соулу з українським колоритом.

Що ж, усі компоненти ідеального вечора озвучені, лишилося лише перемішати їх і зануритися у світ Friday Free Style Music.

Відпустіть себе на свободу 4 травня!

Caribbean Club, один з найстаріших клубів Києва, був заснований в 1998 році, і за короткий час надбав культового статусу. У 2013 Caribbean Club пережив повну трансформацію і перетворився в Caribbean Club Concert Hall: нову будівлю клубу було відбудовано з нуля, сам проект і натуральні матеріали обробки сприяють прекрасній акустиці.

Гордість Caribbean Club Concert Hall — це камерні та акустичні концерти, джазові проекти, театральні постановки, що проходять в оригінальних форматах. Caribbean Club сміливо можна назвати трендмейкером: на його сцені виступають Panivalkova, Ніно Катамадзе, The Maneken, Оля Діброва, Bebe, Mgzavrebi, SunSay, Shain Lee, Go-A, Рішар Гальяно, Том Харрел, Віллі Виллиамс, Шеймус Блейк, Борис Гребенщиков, «Мачете», Андрій Макаревич, «Скрябін», Ендрю Дональдс, «Тартак», Green Gray, «Друга Ріка», «Billy’s Band», Dena DeRose, Wayne Escoffery, ALLOISE, Monatik, Лесь Подерев’янський, Артемій Троїцький, Пеп Торрес, Джиммі Бош та інші топові артисти.

Share