ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Culture 16 октября 2018, 11:24

Финальную песню в спектакле “Украденная принцесса” исполнит группа Open Kids

215 0

До прем’єри вистави залишається два тижні, тож підготовка триває. До акторського складу постановки долучились молоді, але талановиті професійні кіно- та театральні актори.

Головних героїв, Київську принцесу Мілу та лицаря Руслана, зіграють Олександра Дудовська та Лев Долубєков.

Олександра грає у приватному театрі “ПараШут” та знайома глядачам по серіалах “Школа”, «Життя на межі”, “Жіночий лікар”, “Маршрут милосердя”, “Пастка”. Зізнається, що завжди мріяла про роль принцеси: «Я дуже рада, що стала частиною цього проекту. Як і більшість дівчат, я завжди хотіла спробувати зіграти справжню принцесу, і ось, я отримала роль принцеси Київської – Міли. Мені подобається її характер і мрії, думаю, що ми схожі (і не тільки кольором волосся). Ми працюємо у крутій команді, майже одразу знайшли спільну мову. Вже чекаю на гастролі Україною – впевнена, подорож буде веселою!».

Лев, який грав у серіалі “Слуга народу”, поділився враження від участі у проекті: «Це новий досвід для мене і серйозне випробовування, адже раніше мені не доводилося працювати з дітьми. Але мені, без сумніву, пощастило з командою, в якій усі працюють разом, пліч-о-пліч створюючи казку».

Роль Чорномора отримав Микола Головчак, актор з десятирічним досвідом гри у театрі, а також лауреат премії «Браво» у номінації «За кращу чоловічу роль другого плану» у 2012 , 2016 та 2018 роках та номінації“Приз глядацьких симпатій” у 2017 році. Актор стверджує, що роль злодія Чорномора — новий професійний та життєвий етап для нього.

Одразу дві ролі — Київського князя Володимира та Хом’яка Вінницького — зіграє у виставі актор Київського театру ексцентрики «Buffet» та один з головних героїв фільму Тоні Ноябрьової “Герой мого часу” Олег Шевцов. Сам Олег налаштований дуже оптимістично щодо своїх таких різних дійових осіб: «Я граю роль не тільки казкової істоти, кумедного персонажа Хом’яка, а й серйозного Князя Київського Володимира, і це дає простір, щоб розкрити та проявити себе!»

Друга Руслана, Нестора, у виставі зіграє молодий актор Олександр Ценер, а могутнього чарівника Фіна — Сергій Волосовець, актор першого у світі інтернет-театру «Театр Між Трьох Колон» та театральної студії «ВІК», герой короткометражної стрічки “В Манчестере шел дождь”, який отримав нагороду Одеського Міжнародного Кінофестивалю як кращий короткометражний фільм національного конкурсу у 2016 році.

Також у виставі грають Євген Вікгорст, Анна Кривоніс, Маргаріта Слизська, Роман Соболевський, Олексій Ткачук, Юлія Коник, Борис Савенко, Богдан Колесник, Михайло Оніані.

Перші вистави пройдуть на шкільних канікулах восени: Черкаси 27 жовтня, Київ 28 жовтня, Суми 29 жовтня, Харків 30 жовтня, Дніпро 31 жовтня, Кривий Ріг 1 листопада о 16:00 та о 19:00, Вінниця 2 листопада, Херсон 3 листопада, Одеса 4 листопада. Продовжаться гастролі на зимових канікулах. Дати та міста будуть проанонсовані додатково.

Цікаво, що дата прем’єри вистави у Києві збігається зі знаковим для мультфільму “Викрадена принцеса: Руслан та Людмила” днем  — 28 жовтня відзначають Міжнародний день анімації.

Нагадаємо, що над виставою працюють: продюсерка Катерина Полянська, керівниця агенції “Сказки случаются”, яка є також режисеркою разом з режисером, актором (“Герой мого часу”) та викладачем акторської майстерності Євгеном Бушмакіним, художник-постановник Микола Костюшко, власник творчої майстерні МІКО, сценограф театру та художник по костюмах, хореограф-поставновник Андрій Сидорко, головний педагог та хореограф студії творчого розвитку дітей Open  Art Studio, режисер та хореограф проектів «Арена Львів 2012», шоу Open Kids, а також відеоробіт українських гуртів та артистів (D’lemma, Quest Pistols, Monatik, Настя Каменських, Руслана та інших), переможець багатьох танцювальних фестивалів (Feel The Beat, LKS, Global Talent, I am Choreographer).

Довідка. Вистава «Викрадена принцеса» створена за мотивами мультфільму «Вкрадена принцеса: Руслан і Людмила» — першого повнометражного мультфільму анімаційної студії Animagrad і рекордсмена вітчизняного прокату серед фільмів українського виробництва: мультфільм зібрав понад 36 мільйонів гривень, а права на показ мультфільму продані в більш ніж 50 країн світу. Організатори вистави — група компаній FILM.UA Group, агенція «Сказки случаются» і компанія Magic Box.

У постановці буде багато пригод, магії, гумору і хорошої музики. Сюжетною основою вистави стала історія, покладена в основу мультфільму: мандрівний актор Руслан і київська принцеса Міла випадково зустрілися на вулицях стародавнього Києва і покохали один одного, але їх щастя було порушено появою злого чаклуна Чорномора, який викрав принцесу. Руслан разом з друзями та помічниками розпочинає гонитву за викраденою принцесою, аби довести, що справжня любов – сильніша за магію.

Стежити за новинами проекту можна на офіційній Facebook-сторінці, в Instagram-акаунті, і на сайті мультфільму.

Share