ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Culture 27 июня 2019, 15:49

Фіналістка шоу «Голос країни» Тетяна Амірова презентувала сингл з майбутнього альбому

159 0

Одеситка та фіналістка шоу «Голос країни-6» Тетяна Амірова, відома своїм внеском у відродження єврейських традицій, представила новий сингл «Не спеши», який увійде до дебютного альбому артистки. Реліз платівки заплановано на осінь цього року.

Автором тексту і музики виступила сама співачка. Тетяна зізналася, що це перша пісня, яку вона написала: «У мені, як виявилося, живе багато душ. Одна любить співати єврейські пісні, інша любить бродвейські мюзикли і обожнює танцювати, а третя, як з’ясувалося, вміє писати пісні. До мене вперше постукало натхнення і я рада, що маю можливість розкрити ще одну частину своєї душі: романтичну, вразливу, в якій дуже багато любові. «, — поділилася співачка.

Фотосесію для обкладинки синглу Тетяна влаштувала на Балі. Співачка каже, що цей острів дуже особливе місце для неї, там вона відновлює гармонію з собою. «Балі окремий світ, в якому немає різниці та поділу між людьми, мені там комфортно писати музику.», — розповіла Тетяна.

 

Відзначимо, що музичний колектив Тетяни Амірової складається з відомих українських музикантів: барабанщик Євген Костіц також грає з Джамалою та групою KAZKA, клавішник Олександр Огневець з Іваном Дорном, бас-гітарист Микола Кістеньов з групою Pianoбой.

 

Послухати композицію «Не спеши»:

iTunes — https://apple.co/2J2FgnU

YouTube Music — http://bit.ly/31UtcNW

Deezer — http://bit.ly/2X0xepr

Amazon — https://amzn.to/2Y7a7G6

Tidal — http://bit.ly/2KzN4Rd

 

Share