ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Culture 10 июля 2019, 14:21

Брати Гадюкіни презентують сингл «Хто ти?» з нового альбому «Сміх і Гріх»

153 0

Пісня «Хто ти?» написана за мотивами трьох найхітовіших «мєдляків» гурту «Брати Гадюкіни» — «Роксоляна», «Жовті Стрічки» та «Соломія». У ній найромантичнійший «сексуальний мОньяк» Павло Крахмальов з притаманною йому іронією повідає нам про враження від зустрічей із звабливим минулим. Хто ця жінка, що пройшла повз, озиралась і кліпала очима? Когось вона дуже нагадує…  Напевно, таке бувало з кожним. Іноді цікавість переважує, а часом і наштовхує на роздуми. 

Павло Крахмальов:

«В мене є така особливість – я дуже погано запам’ятовую обличчя. Але почуття й емоції ще довго зберігаються в моїй голові. Напевно, прийшов вже час не розкидати, а збирати каміння. Якось я сказав Ігорю: давай напишемо пісню, в якій зберуться всі ліричні героїні, які були у творчості  Гадюкіних.
Так хто ж ця загадкова дівчина? Інтрига. Але коли повз мене йде красива жінка, я подумки присвячую цю пісню їй.»

Ігор Мельничук:
Гріх не згадати пісню “Час рікою пливе”.  Я “позичив” кілька фраз з вірша Івана Яковича Франко. Який, у свою чергу, звернувся до поезії Богдана Сильвестровича Лепкого… Життя триває!  Головне – бути при пам’яті.


Пісня «Хто ти?» увійде до наступного альбому «Сміх і Гріх», реліз якого запланований на осінь цього року.  Вже відбулися прем’єри пісень:
«Крав»
«ФРАНКЕНШТЕЙН/Oh My Love» 
«Сафарі» 
«Сивина в бороду» 


Про гурт «Брати Гадюкіни»:

Брати Гадюкіни цього року святкують 30-річчя. «Гади» з’явилися на зламі епох, у 1988 році. Творчість цих розбишак зі Львова стала фундаментом, на якому почала розвиватися українська рок-музика. Брати  – це панк, блюз, реґі, фольк, рок-н-рол, галицький колорит, тотальний стьоб та запальний драйв. Це безліч концертів та фестивалів по всьому світу.

За час свого існування музиканти записали 5 студійних альбомів, 4 концертних альбоми та 2 збірки хітів, серед яких Файне місто Тернопіль, Наркомани на городі, Було не любити, 117 стаття, Звьоздочка моя, Дівчина з Коломиї, Жовті стрічки, Карпати та інші. 

Музика – І. Мельничук;

слова – Б. С. Лепкий,  І. Я. Франко, І. Мельничук;
аранжування – П. Крахмальов, І. Мельничук;

запис – «Студія 211», звукорежисер В. Телезін;
в записі також брала участь струнна група симфонічного рок-орекстру BREVIS, керівник Г.Фіськов.

 

Брати Гадюкіни в Інтернеті:

www.facebook.com/bratygadiukiny 

www.facebook.com/groups/1518817361667389 

www.youtube.com/user/BratyGadiukinyTube 

soundcloud.com/gady-com-ua 

www.gady.com.ua

 

Контакти:

PR/SMM: +38 099 940 41 36
katerina.bohdanova@gmail.com  


Організація концертів: 

+38 067 466 95 75
+38 066 030 15 30

Share