ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ С ПОМОЩЬЮ

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Есть аккаунт? Войдите
Вспомнить пароль

ВОЙТИ С ПОМОЩЬЮ

Нет аккаунта? Регистрация

Сообщения Новости Выйти
Culture 14 июня 2018, 17:35

13 червня в кінотеатрі «Оскар» (МФК Gulliver) відбувся допрем’єрний показ анімації «Суперсімейка 2»

245 0

До команди українського дубляжу приєдналася суперегройська команда зірок: Tayanna, Олександр Усик, Наталя Сумська.

Своїми враженнями від роботи поділилася відома співачка TAYANNA «Сучасна анімація дивовижна! Ми із задоволенням дивилися першу частину пригод Суперсімейки з сином, добре знаємо усіх героїв. Для мене великою і приємною несподіванкою стала участь у дубляжі. Дубляж фільму це неймовірний досвід, ти пропускаєш героя через себе, перевтілюєшся в нього. Моя героїня Войд володіє телекінезом, вона страшенно цікава і емоційна. Переконана, що глядачі її полюблять!»

Першими стрічку зуміли оцінити Tayanna, Олександр Скічко, Наталя Сумська, Євген Сморигін, Сальто Назад, Олег Панюта, Аревик Арзуманова, Наталія Кудряшова, Антон Мурафа, Христина Бобкова і багато інших

Суперсімейка Парр зазнала кілька змін після першої частини їхніх пригод. Тепер і маленький Джек-Джек починає проявляти свої надздібності, і юні Даш і Віолет мають різні проблеми їхнього віку, і батьки трохи помінялися місцями. Еластика зараз дуже популярна особистість, яка покращує імідж супергероїв у світі. Містер Винятковий же повинен сидіти з дітьми, що для чоловіка виявляється не таким уже і простим завданням. У суперсімейки, а також їхнього друга Фреона, з’являються великі проблеми, коли вони дізнаються про нового сильного ворога. Їм потрібно всім знову попрацювати разом, що простіше сказати, ніж зробити.

На екранах мережі кінотеатрів «Оскар» анімація «Суперсімейка 2» стартує з 14-го червня

Фото: кинотеатр «Оскар»

Share